П`ятниця, 21.07.2017, 07:47
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2017 » Травень » 28 » Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів
14:33
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів
м. Луцьк, 27-28 травня 2017 р.

Рівненська    

1 ГРАБОВСЬКИЙ    Антон     09.01.1998    3:51.69    КМС    Попеляєв А.В., Грабовська Д.Г.    У, ОШВСМ Рвн
1 БІЛИЙ    Павло     16.06.1999    9:38.85    I        Попеляєв А.В., Кашуба А.І.    К, ЦШВСМ "Колос"
1 БОРОВЕЦЬ    Яна      27.03.2002    10:38.97    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.І.    МОН, КОЛІФКС Рвн
3 ЖУЛЬЖИК    Світлана 19.07.2002    2:12.67    КМС        Фінчук Т.Л., Мурза А.    МОН, КОЛІФКС Рвн

4 БОРОВЕЦЬ    Яна      27.03.2002    4:44.12    I        Бр Дітлашка, Боровець Ф.І.    МОН, КОЛІФКС Рвн
4 ГУЛОВ    Віталій      06.04.1998    59.63        I    Кузін В.М.    МОН, ОШВСМ Рвн
5 ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна 03.11.1999    58.59    I    Нечипорець Я.Й.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
5 ЖИБРОВ    Валерій 30.06.2000    1:00.71    III        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
6 ГОЛУБ    Ярослав     05.01.2001    50.60    I        Романчук М.С.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
6 КОЛОДИСТИЙ    Андрій 13.06.2000    3:59.77    I     Бр Дітлашка, Боровець Ф.І.    МОН, КОЛІФКС Рвн
6 ТРОФИМЧУК    Олег 28.02.2000    54.37        II    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
7  НАУМЧУК    Олександр 13.08.1999    54.00        II    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
8 ГОРОБЮК    Софія 02.05.1999    1:00.12    II        Машаненков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
8 КИРИЛЮК    Анна      12.04.1999    31.82        III    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
9 ДОЛГУШИН    Роман     04.06.1999    6.52/+1.9        II    Нечипорук І.А., Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
10 ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна 03.11.1999    26.08    I        Нечипорець Я.Й.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
11 ЮСЬКОВ    Юрій 05.05.2000    51.57    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
12 СІРИЙ    Микола      24.05.1999    1:58.31    I        Бр Дітлашка, Новак А.А.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
12 ЮРЧИК    Олександр 30.04.2000    4:11.61    II        Онофрійчук П.В.    МОН, ДЮСШ Березнівська Рвн
13 КОЗЛИНЕЦЬ    Марія 04.09.2001    4.90/+1.4        III    Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
18 ГОРОБЮК     Софія 02.05.1999    26.76    II        Машаненков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
19 ВІТРУК    Артем 02.05.1999    11.54    II        Подолянко В.З.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
26 ВІТРУК    Артем 02.05.1999    23.67    II        Подолянко В.З.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

1     м. Київ    691
2     Харкiвська    672
3     Київська    671
4     Волинська    565
5     Дніпропетровська    542
6     Донецька    483
7     Львiвська    450
8     Рівненська    407
9     Черкаська    351
10     Житомирська    319
11     Миколаївська    296
12     Івано-Франківська    270
13     Сумська    228
14     Херсонська    205
15     Тернопiльська    195
16     Кіровоградська    192
17     Полтавська    183
18     Чернігівська    144
19     Вінницька    136
20     Запорiзька    131
21     Чернівецька    90
22     Хмельницька    83
23     Одеська    61
24     Закарпатська    26

 

 

Переглядів: 99 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 96
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017