Понеділок, 11.12.2017, 17:53
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2017 » Вересень » 30 » Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші)
15:02
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші)

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші)

м. Дніпро, стадіон "Трудові резерви"

29-30 вересня 2017 р.

 

Рівненська

 

1 ТКАЧУК Юрій 22.04.2002 9:21.58 II 30 МОН, КОЛІФКС Рвн Дітлашок В.П., Дітлашок П.О., Онофрейчук П.В.

1 ТКАЧУК Юрій 22.04.2002 4:20.37 II 30 МОН, КОЛІФКС Рвн Дітлашок В.П., Дітлашок П.О., Онофрейчук П.В.

3 БОРОВЕЦЬ Яна 27.03.2002 10:39.19 II 23 МОН, КОЛІФКС Рвн Дітлашок В.П., Дітлашок П.О., Боровець Ф.І.

5  БОРОВЕЦЬ Яна 27.03.2002 5:00.34 II 20 МОН, КОЛІФКС Рвн Дітлашок В.П., Дітлашок П.О., Боровець Ф.І.

5 РОМАНЮК Валентин 12.01.2003 41.78 III 20 МОН, ОСДЮСШОР Рвн Бугайчук М.П.

6 ЛАВОР  Іван 06.01.2003 40.96 III 19 МОН, КОЛІФКС Рвн Янчук С.І., Кожарко С.М.

6 МАРЧУК Сергій 22.11.2002 9:55.83 III 19 МОН, КОЛІФКС Рвн Дітлашок В.П., Дітлашок П.О.

7 ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор 17.03.2002   1:02.78 18 МОН, ОСДЮСШОР Рвн Чулаєвська Н.Ю.

8 МАЛИНОВСЬКА Катерина 07.12.2002 31.39 III 17 У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн Зуєв О.К.

9 МОСІЙЧУК Ольга 22.01.2003 29.97 III 16 МОН, КОЛІФКС Рвн Янчук С.І., Кожарко С.М.

9 ГУРІНА   Валерія 10.09.2004 1:03.61 III 16 МОН, КОЛІФКС Рвн Янчук С.І., Кожарко С.М., Рябушко (.Ю.

9 ЄГЕР Дмитро 19.04.2002 55.18 III 16 МОН, ОСДЮСШОР Рвн Бугайчук М.П

9 ЦИЦИК Олександр 11.01.2002 Рівненська 2:12.41 III 16 МОН, ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн Кашуба А.І.

9 СОЗОНЮК Руслан 02.01.2002 37.00 I юн 16 У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн Зуєв О.К.

11 ЖАБЧИК Давид 22.04.2002 55.35 III 14 МОН, КДЮСШ Березнівський р-он Рвн Онофрейчук П.В.

11 ЄГЕР Дмитро 19.04.2002 Рівненська 24.21 III 14 МОН, ОСДЮСШОР Рвн Бугайчук М.П.

15 СТАНКО Кирило 09.04.2002 4:39.86 III 10 МОН, ОСДЮСШОР Рвн Романчук М.С.

18 САЛІМЧУК Наталія 30.04.2002 Рівненська 2:34.61 III 7 МОН, ОСДЮСШОР Рвн Романчук М.С.

19 ЦИЦИК Олександр 11.01.2002 4:41.95 III 7 МОН, ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн Кашуба А.І.

19 ТОВКАЧ   Тарас 24.09.2003 5.57/+2.8 I юн 6 МОН, КОЛІФКС Рвн Янчук С.І., Кожарко С.М., Аврамишин О.А.

19 ВІННІК Ілля 11.01.2002 56.20 I юн 6 МОН, ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн Кашуба А.І.

20 КОЛОДИЧ Олександра 21.08.2003 1:05.83 III 5 У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн Грабовська Д.Г.

20 ВЛАСЮК Anna  10.04.200 2 13.62 III 5 МОН, ОСДЮСШОР Рвн Машанєнков О.В.

21 СТАНКО Кирило 09.04.2002 Рівненська 2:16.49 III 4 МОН, ОСДЮСШОР Рвн Романчук М.С.

21 ВІННІК  Ілля 11.01.2002 Рівненська 24.87 III 4 МОН, ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн Кашуба А.І.

21 ЖЕЛЯЗКО Аліна 13.04.2003 1:05.86 III 4 МОН, ОСДЮСШОР Рвн Дмитрів (.Я.

21 ГОМОНЮК Софія 18.09.2003 8.86 I юн 4 МОН, ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн Кашуба А.І.

22 ПОТЕРЮК Михайло 21.10.2003 11:02.45 II юн 3 К, ОКДЮСШ "Колос" Рвн Іверук С.В.

 

25 ЛЕГКИЙ Максим 07.11.2002 57.18 I юн МОН, ОСДЮСШОР Рвн Подолянко В.З.

26 БОГОЛУЦЬКА  Яна 29.03.2003 Рівненська 2:40.22 III МОН, КОЛІФКС Рвн Дітлашок В.П., Дітлашок П.О.

27 МАШАНЄНКОВА Анна 18.09.2003 1:07.29 I юн МОН, ОСДЮСШОР Рвн Машанєнков О.В.

29 САЛІМЧУК Наталія 30.04.2002   1:07.48 I юн МОН, ОСДЮСШОР Рвн Романчук М.С.

31 ШЕВЧУК Ілля 04.08.2002  59.47 I юн МОН, ОСДЮСШОР Рвн Чулаєвська Н.Ю.

32 ГУРІНА Валерія 10.09.2004 Рівненська 28.23 III МОН, КОЛІФКС Рвн Янчук С.І., Кожарко С.М., Рябушко (.Ю.

34 ЖЕЛЯЗКО Аліна 13.04.2003 Рівненська 28.31 III МОН, ОСДЮСШОР Рвн Дмитрів (.Я.

36 БОГОЛУЦЬКА  Яна 29.03.2003 1:09.20 I юн МОН, КОЛІФКС Рвн Дітлашок В.П., Дітлашок П.О.

45 ЛЕГКИЙ Максим 07.11.2002 Рівненська 25.66 III МОН, ОСДЮСШОР Рвн Подолянко В.З.

49 ВЛАСЮК Анна 10.04.2002   28.82 III МОН, ОСДЮСШОР Рвн Машанєнков О.В.

 

Естафетний біг 100+200+300+400 м

9 2:35.06 II юн Рівненська ВЛАСЮК Анна (10.04.2002),  МАШАНЄНКОВА Анна (18.09.2003),  ЖЕЛЯЗКО Аліна (13.04.2003), ГУРІНА Валерія (10.09.2004)

 

1 Дніпропетровська 683

2 Харкiвська 630

3 Донецька 553

4 Житомирська 540

5 м. Київ 518

6 Волинська 463

7 Одеська 452

8 Київська 442

9 Черкаська 406

10 Сумська 388

11 Хмельницька 355

12 Миколаївська 354

13 Полтавська 330

14 Рівненська 306

15 Івано-Франківська 291

16 Херсонська 280

17 Запорiзька 256

18 Кіровоградська 255

19 Вінницька 169

20 Луганська 162

21 Тернопiльська 146

22 Чернігівська 121

23 Чернівецька 61

 

1 Житомирська ЖСДЮСШОР 327

2 Харкiвська КСДЮШОР "Динамо" Хрк 259

3 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп 238

4 Дніпропетровська СДЮСШОР СК "Метеор" Днп 207

5 Черкаська ОСДЮСШОР Чрк 206

6 Миколаївська СДЮСШОР м.Миколаїв 188

7 м. Київ СДЮШОР м.Києва "У" 178

8 Вінницька ВСДЮСШОР Внц 159

9 Одеська СДЮСШОР "Динамо" Одеса 154

10 м. Київ СДЮШОР №6 Київ 139

11 Кіровоградська КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв 111

12 Одеська ОСДЮСШОР Одеса 92

13 Запорiзька СДЮШОР "Металург" Зпр 84

14 Рівненська ОСДЮСШОР Рвн 80

15 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого 11

Переглядів: 150 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 102
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017