П`ятниця, 22.09.2017, 01:59
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2016 » Вересень » 19 » Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші)
19:31
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші)

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші)
м. Луцьк, стадіон "Авангард"
19-20  вересня 2016 р

Рівненська    
  
1 ДЖЕТІБАЄВА    Марія   18.02.2001    15.03    КМС     Машаненков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
2  ГОЛУБ    Ярослав         05.01.2001    51.22    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
2 БОРОВЕЦЬ    Яна         27.03.2002    4:57.42    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
2 ЖАМОЙТІН    Владислав     01.08.2001    4:26.52    III        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС Рвн
3 ГОДУНКО    Олексій      17.11.2001    4:28.38    III        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

4 ТКАЧУК    Юрій      22.04.2002    9:50.04    III        Бр Дітлашка, Онофрійчук П    МОН, КОЛІФКС Рвн
5 ЧЕРНЯВКА    Олександр      10.05.2001    4:30.07    III    Машаненков О.В., Герасевич О    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
7 ГОДУНКО    Олексій      17.11.2001    2:09.73    II        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
7 ВАННІК    Мілан     06.01.2001    40.93        III    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
8 КОЗЛИНЕЦЬ    Марія     04.09.2001    4.75/0.0        III    Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9 БОРОВЕЦЬ    Яна      27.03.2002    2:28.70    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
9 САЛІМЧУК    Наталія      30.04.2002    5:17.72    III        Романчук М, Омелянчук Н.п    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
10 ТКАЧУК    Юрій      22.04.2002    4:36.75    III        Бр Дітлашка, Онофрійчук П    МОН, КОЛІФКС Рвн
11 ЧЕРЕШНЬОВСЬКА    Іванна     01.10.2001    2:30.50    III        Бр Дітлашка, Онофрійчук П    МОН, КОЛІФКС Рвн
12 МОРОЗ    Артур      11.06.2001    2:10.92    III        Синюк І    МОН, ДЮСШ Березнівська Рвн
12 НІЦ    Ілля              11.05.2001    7:34.21    I юн        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
12  ВАННІК    Мілан     06.01.2001    12.95        I юн    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
13 МАЛИНОВСЬКА    Катерина     07.12.2002    25.43        I юн    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
14 ЖУЛЬЖИК    Світлана         19.07.2002    1:02.90    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
14 ЧЕРНЯВКА    Олександр  10.05.2001    2:11.75    III     Машаненков О.В., Герасевич О    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
14 ОСТАПЕНКО    Назар   24.11.2001    35.24        II юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
15 ЖУЛЬЖИК    Світлана      19.07.2002    2:32.23    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
16 ФУРМАНЮК    Богдан      01.02.2001    2:13.20    III        Дубич В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
16 МОРОЗ    Артур          11.06.2001    55.95    III        Синюк І    МОН, ДЮСШ Березнівська Рвн
18 ДМИТРЕНКО    Катерина    07.12.2001    4.57/0.0        I юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
21 ФІНЧУК    Владислав      25.06.2001    25.46    III        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
22 ЧЕРЕШНЬОВСЬКА    Іванна          01.10.2001    1:04.12    III        Бр Дітлашка, Онофрійчук П    МОН, КОЛІФКС Рвн
24 КОЛБАСЮК    Яна      25.03.2001    4.36/0.0        I юн    Нечипорук І.а., Журавльова М.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
25  ДМИТРЕНКО    Катерина      07.12.2001    28.24    III        Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
26 САЛІМЧУК    Наталія      30.04.2002    2:38.10    III        Романчук М, Омелянчук Н.п    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
27 МАЗУРКЕВИЧ    Богдан      24.09.2001    58.21    I юн        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
29 ТИМОФІЮК    Іван  09.07.2001    2:20.19    I юн        Кашуба А    МОН, РДЮСШ Рівненська
29 ЖАБЧИК    Давид      22.04.2002    58.52    I юн        Синюк І    МОН, ДЮСШ Березнівська Рвн
30 МИКУЛІН    Владислав      10.01.2001    25.77    I юн     Машаненков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
31 АПОНЧУК    Лілія    19.09.2002    1:06.47    III        Фінчук Т.Л., Краснов О.Г.    МОН, КОЛІФКС Рвн
31 МЕЛЬНИЧУК    Роман      21.12.2001    1:02.01    III юн        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
33 ВЛАСЮК    Анна          05.03.2002    13.92    III        Машаненков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
35 ВІННІК    Ілля  11.01.2002    26.21    I юн        Кашуба А    МОН, РДЮСШ Рівненська
35 СТАНКО    Кирило     09.04.2002    2:24.35    I юн        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
38 МИШЕНКО    Владислав      24.01.2002    26.40    I юн     Дубич В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
38 МЕЛЬНИЧУК    Роман     21.12.2001    2:25.32    I юн        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" 
39 ЖАБЧИК    Давид      22.04.2002    2:27.69    I юн        Синюк І    МОН, ДЮСШ Березнівська Рвн
40 МАЗУРКЕВИЧ    Богдан      24.09.2001    26.44    I юн    Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
56 КРАВЧУК    Аліна      26.04.2002    14.81    I юн        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Естафетний біг 100+200+300+400 м
3    2:09.45    III юн  ФІНЧУК Владислав ,  МИКУЛІН Владислав ,  ШУРМА Адріан ,  ГОЛУБ Ярослав  
10    2:30.86    II юн  КОЗЛИНЕЦЬ Марія ,  ЖУЛЬЖИК Світлана ,  ДЖЕТІБАЄВА Марія ,  БОРОВЕЦЬ Яна 

1     Дніпропетровська    683
2     Київська    633
3     Харкiвська    633
4     Волинська    574
5     м. Київ    515
6     Житомирська    470
7     Донецька    470
8     Черкаська    446
9     Рівненська    395
10     Одеська    342
11     Львiвська    310
12     Сумська    303
13     Вінницька    263
14     Івано-Франківська    250
15     Запорiзька    222
16     Херсонська    212
17     Полтавська    185
18     Тернопiльська    185
19     Чернігівська    185
20     Кіровоградська    179
21     Хмельницька    162
22     Миколаївська    134
23     Закарпатська    82
24     Чернівецька    49

Командний залік СДЮШОР

1     Дніпропетровська    СДЮСШОР №3 Днп    224
2     Дніпропетровська    СДЮСШОР СК "Метеор" Днп    212
3     Житомирська    СДЮСШОР Жтм    197
4     Рівненська    ОСДЮСШОР Рвн    181
5     Харкiвська    КСДЮСШОР "Динамо" Хрк    175
6     Черкаська    ОСДЮСШОР Чрк    159
6     Запорiзька    СДЮШОР "Металург" Зпр    159
8     Вінницька    СДЮСШОР "Колос" Він    144
9     м. Київ    СДЮСШОР №6 Київ    142
10     м. Київ    СДЮСШОР м.Києва "У"    130
11     Одеська    СДЮСШОР "Динамо" Одеса    126
12     Кіровоградська    КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв    81
13     Сумська    СДЮСШОР ім.В.Голубничого    53
14     Одеська    ОСДЮСШОР Одеса    40

Переглядів: 268 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Вересень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 97
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017