П`ятниця, 21.07.2017, 07:47
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2017 » Травень » 20 » Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші)
21:24
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші)

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші)
м. Кропивницький, 17-18 травня 2017 р.

Рівненська    

1 ДЖЕТІБАЄВА    Марія      18.02.2001    14.65/+0.5    14.56/+2.1  КМС Машанєнков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
1 КОЛОДИСТИЙ    Андрій 13.06.2000    4:00.89    I        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
1 ТРОФИМЧУК    Олег 28.02.2000    60.12 I    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
2 ЖУЛЬЖИК    Світлана 19.07.2002    2:13.94    КМС        Фінчук Т.Л., Мурза А.    МОН, КОЛІФКС Рвн
2 КОЛОДИСТИЙ    Андрій 13.06.2000    1:57.30    I        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
2 ЮРЧИК    Олександр     30.04.2000    6:16.29    I        Онофрійчук П    МОН, ДЮСШ Березнівська Рвн
2 ЖУЛЬЖИК    Світлана 19.07.2002    57.61    I        Фінчук Т.Л., Мурза А.    МОН, КОЛІФКС Рвн
3 ГОЛУБ    Ярослав     05.01.2001    50.25    I        Романчук М.С.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
3  ТКАЧ    Іван 20.01.2000    56.65        II    Янчук С.І., Кожарко С.М., Журавльова М.В.

5 ЧЕРНЯВКА    Олександр 10.05.2001    4:07.88    I        Машанєнков О.В., Герасевич О    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
5 ЮСЬКОВ    Юрій 05.05.2000    50.87    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
5 БОРОВЕЦЬ    Яна     27.03.2002    4:59.41    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
6 БОРОВЕЦЬ    Яна      27.03.2002    10:59.17    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
6 ЖИБРОВ    Валерій     30.06.2000    59.22    II        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
6 ЮРЧИК    Олександр 30.04.2000    2:00.60    II        Онофрійчук П    МОН, ДЮСШ Березнівська Рвн
6 МАЛИНОВСЬКА    Катерина 07.12.2002    26.62        III    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
7 ПИСЬМЕННИЙ    Денис 18.08.2000    51.80        II    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
8 ФЕСОВЕЦЬ    Владислав 16.11.2000    50.72        II    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
8 ГОДУНКО    Олексій      17.11.2001    4:10.75    II        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
8 ЖЕМАЙТІН    Владислав    01.08.2001    9:14.83    II    Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС Рвн
9 ТКАЧУК    Юрій 22.04.2002    9:15.16    II        Бр Дітлашка, Онофрійчук П    МОН, КОЛІФКС Рвн
9 ГОЛУБ    Ярослав      05.01.2001    23.22    II        Романчук М.С.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9 ТЕРЕЩУК    Іван 10.08.2001    47.60        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
9  ФІНГЕРТ    Олег    03.11.2000    13.32        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
10 ЖЕМАЙТІН    Владислав     01.08.2001    4:11.77    II        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС Рвн
10 СЕМЕЩУК    Олександр      04.01.2000    47.08        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
11 ВАРВАРУК    Катерина 25.07.2000    5:11.99    II        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець"
11 НІЦ    Ілля     11.05.2001    6:46.50    III        Романчук М.С.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
12 ЛИТВИНЧУК    Сергій 16.04.2000    6:50.00    III        Онофрійчук П    МОН, ДЮСШ Березнівська Рвн
12 ТКАЧУК    Юрій     22.04.2002    4:14.32    II        Бр Дітлашка, Онофрійчук П    МОН, КОЛІФКС Рвн
15 ГОДУНКО    Олексій      17.11.2001    2:04.05    II        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
15 ДІДУХ    Ігор     03.01.2000    11.88    III        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
15  АРТЮХ    Антон     04.11.2000    7:00.66    III        Захожий В.О.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
19 КРАВЧУК    Дмитро      16.01.2000    11.95    III        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
20 КРАВЧУК    Дмитро     16.01.2000    23.70    II        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
20 ВАРВАРУК    Катерина 25.07.2000    2:29.65    II        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець"
20 ЛИТВИНЧУК    Сергій 16.04.2000    2:05.95    II        Онофрійчук П    МОН, ДЮСШ Березнівська Рвн
22 ДІДУХ    Ігор        03.01.2000    23.80    II        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
27 ЮСЬКОВ    Юрій 05.05.2000    2:12.86    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн

1     Дніпропетровська    848
2     Київська    721
3     Харкiвська    672
4     Рівненська    569
5     Черкаська    556
6     Донецька    474
7     Волинська    457
8     м. Київ    448
9     Сумська    433
10     Кіровоградська    405
11     Миколаївська    352
12     Житомирська    320
13     Одеська    256
14     Запорiзька    254
15     Вінницька    250
16     Хмельницька    238
17     Херсонська    229
18     Львiвська    206
19     Чернігівська    205
20     Полтавська    194
21     Івано-Франківська    187
22     Луганська    144
23     Тернопiльська    134

 

Переглядів: 101 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 96
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017