П`ятниця, 22.09.2017, 01:58
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2015 » Вересень » 25 » Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодші)
18:40
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодші)

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодші)
м. Луцьк, стадіон "Авангард"
25-26 вересня 2015 р.

     Рівненська
1 ГРАБОВСЬКИЙ    Антон 09.01.1998    8:49.65    I        Грабовська Д.Г.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
1 СІРИЙ    Микола             24.05.1999    4:06.43    I        Бр Дітлашка, Новак А.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
1 БОНДАРЕНКО     Роман 06.04.1999    6:23.91    II        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
2 СІРИЙ    Микола             24.05.1999    1:57.24    I        Бр Дітлашка, Новак А.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
2 КОВБА    Вікторія          21.07.1999    2:17.35    I        Бр Дітлашка, Ковба С    МОН, КОЛІФКіС Рвн
2 ЦИЦЮРА    Михайло      22.10.1998    6:24.60    II        Бр Дітлашка, Новак А.    МОН, КОЛІФКіС Рвн    
3 ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна      03.11.1999    26.58    II        Нечипорець А.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн

4 БІЛИЙ    Павло     16.06.1999    4:09.23    II        Бр Дітлашка, Кашуба А    МОН, КОЛІФКіС Рвн
4 КОЛОДИСТИЙ    Андрій 13.06.2000    9:06.17    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
5 БОНДАРЕНКО    Роман 06.04.1999    9:06.56    II        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
5 ТКАЧУК    Антон     14.03.1998    60.68        I    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
5 КОЛОДИСТИЙ    Андрій     13.06.2000    4:09.87    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
5 МОРОЗ    Тетяна 24.04.1999    37.60        II    Янчук С.І., Журавльова М.І. (), Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
5 ДЖЕТІБАЄВА    Марія     18.02.2001    13.11    II        Машанєнков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
7 ГУЛОВ    Віталій     06.04.1998    57.94        I    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
7 ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна     03.11.1999    59.91    II        Нечипорець А.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
7 АРХИПЧУК    Андрій        06.01.1999    6.29/-2.3        III    Лазарчук А    МОН, КОЛІФКіС Рвн
8 ГОРДІЙЧУК    Олександра     21.04.2000    13.18    II        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
8 ГОРОБЮК    Софія     02.05.1999    1:08.89    II        Машаненков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
8  ПАЧКОВСЬКИЙ    Дмитро 19.03.1999    6:48.64    III        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКіС Рвн
8 ГУЗЬ    Руслана     10.07.1999    8:19.15    I юн        Бр Дітлашка    МОН, КОЛІФКіС Рвн
9 БІЛИЙ    Павло 16.06.1999    2:01.32    II        Бр Дітлашка, Кашуба А    МОН, КОЛІФКіС Рвн
9 ГОРДІЙЧУК    Олександра      21.04.2000    27.25    II        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9  КИРИЛЮК    Анна      11.07.1998    27.11        III    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
9  ГОРОБЮК    Софія     02.05.1999    17.51    III        Машаненков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
10 ЖИЛІНСЬКИЙ    Назарій      12.01.1999    2:01.94    II        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
10 СИЧ    Владислав      09.08.1999    59.79    III        Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвська Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11 ДЖЕТІБАЄВА    Марія     18.02.2001    27.43    II        Машанєнков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11 ОШУРКО    Марія     11.12.1999    11:35.40    III        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
12 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна     22.01.2000    13.35    II        Кожарко С.М.    МОН, ДЮСШ Костопільська
12 КАЛІНІЧЕНКО    Ілона     24.10.2000    2:25.90    II        Кашуба А    МОН
13 ХАРЕЧКО    Владислав      13.10.1998    2:05.76    II        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
13 ГУЗЬ    Руслана    10.07.1999    11:56.36    III        Бр Дітлашка    МОН, КОЛІФКіС Рвн
13 НАУМЧУК    Олександр      13.08.1999    48.75        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
13 АНТИПЧУК    Михайло     18.11.1998    13.22        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
14 ДЗЮБУК    Роман      08.04.1999    52.63    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
14 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна      22.01.2000    27.64    II        Ромашко Ю, Кожарко С.М.    МОН, ДЮСШ Костопільська
15 ОМЕЛЯНОВА    Ірина      24.01.1998    1:02.13    II        Чулаєвська Н.Ю., Фінчук Т.Л.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
16 ТРОФИМЧУК     Олег     28.02.2000    44.60        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
16 ХАРЕЧКО    Владислав          13.10.1998    4:27.68    III        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
17 ДЗЮБУК    Роман      08.04.1999    24.41    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
18 ОШУРКО    Марія      11.12.1999    5:17.31    III        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
21 ЖУКОВСЬКИЙ    Антон     31.01.1999    10.44        II юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
22 ЧЕРВЮК    Дарія     28.08.2001    2:33.47    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
23  ЮСЬКОВ    Юрій      05.05.2000    2:09.18    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
23 БОРИСОВ    Денис     30.07.1998    24.84    III        Пятковська Я., Машанєнков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
26 ВІТРУК    Артем     02.05.1999    24.94    III        Подолянко В.З.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
27 КРАВЧУК    Дмитро     16.01.2000    24.96    III        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
27 ВАРВАРУК    Катерина      25.07.2000    1:04.07    III        Нечипорець А.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
28 ГІЛІС    Юлія     Рівненська    09.04.1998    29.01    III        Машаненков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
28 ЮСЬКОВ    Юрій     Р 05.05.2000    55.60    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
29 ГІЛІС    Юлія     Рівненська    09.04.1998    1:04.39    III        Машаненков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
31 ЧЕРВЮК    Дарія      28.08.2001    1:06.87    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
31 СИЧ    Владислав      09.08.1999    56.74    I юн        Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвська Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
35 МУЗИЧУК    Владислав     19.08.1999    25.50    III        Чулаєвський Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
37 СИДОРЧУК    Андрій      12.03.1998    26.42    I юн        Лазарчук А    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Естафетний біг 100+200+300+400 м
9 ХАРЕЧКО Владислав КРАВЧУК     Дмитро ЖИЛІНСЬКИЙ    Назарій СОЛОВЕЙ     Михайло     Рівненська 2:10.06    III юн 

Командний залік

1     Київська    903
2     Дніпропетровська    724
3     Харкiвська    661
4     м. Київ    599
5     Черкаська    579
6     Рівненська    566
7     Львiвська    548
8     Волинська    527
9     Житомирська    389
10     Івано-Франківська    378
11     Сумська    346
12     Миколаївська    336
13     Донецька    321
14     Тернопiльська    251
15     Хмельницька    239
16     Кіровоградська    219
17     Полтавська    211
18     Запорiзька    198
19     Закарпатська    130
20     Чернігівська    121
21     Вінницька    108
22     Луганська    34
23     Чернівецька    12
 Одеська    196

Командний залік СДЮСШОР
1     м. Київ    СДЮШОР м.Києва "У"    249
2     Черкаська    ОСДЮСШОР Чрк    246
2     Дніпропетровська    СДЮСШОР №3 Днп    246
4     Запорiзька    СДЮШОР СК "Металург" Зпр    198
5     м. Київ    СДЮСШОР №6 Київ    197
6     Дніпропетровська    СДЮСШОР "Метеор" Днп    185
7     Житомирська    СДЮСШОР Жтм    161
8     Одеська    СДЮСШОР "Динамо" Одеса    126
9     Рівненська    ОСДЮСШОР Рвн    121
10     Вінницька    СДЮСШОР Внц    108
11     Сумська    СДЮСШОР ім.В.Голубничого    60
12     Харкiвська    КСДЮШОР "Динамо" Хрк    55
13     Харкiвська    КСДЮСШОР "Олімпія" Хрк    33

Командний залік ДЮСШ
1     Волинська    ДЮСШ Любешівська    230
2     Харкiвська    КЗ КДЮСШ "ХТЗ"    223
3     Харкiвська    КЗ "КДЮСШ №12" Харків    210
4     Харкiвська    КЗ "МК ДЮСШ" Хрк    151
5     Сумська    ОДЮСШ м.Суми    148
6     Тернопiльська    ОДЮСШ "Колос" Трн    144
7     Миколаївська    РДЮСШ Новоодеська    129
8     Львiвська    РДЮСШ Самбірська    119
9     Дніпропетровська    МК ДЮСШ Днп    118
10     Кіровоградська    ДЮСШ ім. Верхоланцева    116
11     Тернопiльська    ОДЮСШ Трн    107
12     Сумська    ДЮСШ м.Охтирка    102
13     Житомирська    КДЮСШ "Колос" Жтм    92
13     Хмельницька    ОЦФВУМ Хмл    92
15     Львiвська    КДЮСШ ім. Кутенка    91
16     Волинська    ДЮСШ Луцького р-ну    88
16     Волинська    ДЮСШ м.В.Волиньский    88
18     Рівненська    КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн    84
...
23     Рівненська    ОКДЮСШ "Авангард" Рвн    62
...
43     Львiвська    ДЮСШ Кам`янка-Бузька    8

Переглядів: 481 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Вересень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 97
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017