П`ятниця, 20.10.2017, 07:43
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2015 » Вересень » 23 » Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодші
05:12
Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодші

Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодші
Місце проведення: Кіровоград, м. Кіровоград, стадіон "Зірка"
Дата проведення: 20-21 вересня 2015 р.

     Рівненська    
Біг на 100 м Дівчата 15 Фінал
11  ДОВГАЛЕЦЬ     Тетяна 22.01.2000    13.40    II        Рябушко Ю.    МОН, ДЮСШ м.Рівне
15 ГОРДІЙЧУК    Олександра     Рівненська    21.04.2000    13.49    III        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР 
41 ІСАЄНКО    Анна     Рівненська    26.11.2000    14.62    I юн        Машаненков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Біг на 100 м Юнаки 15 Фінал
10  КРАВЧУК    Дмитро     Рівненська    16.01.2000    12.15    III        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
15  ДІДУХ    Ігор     Рівненська    03.01.2000    12.32    I юн        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Біг на 200 м Дівчата 15 Фінал
12 ГОРДІЙЧУК    Олександра     Рівненська    21.04.2000    27.48    II        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
13 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна     Рівненська    22.01.2000    27.53    II        Рябушко Ю.    МОН, ДЮСШ м.Рівне
34 ВАРВАРУК    Катерина     Рівненська    25.07.2000    29.50    I юн        Нечипорець А.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
41 ІСАЄНКО    Анна     Рівненська    26.11.2000    29.99    I юн        Машаненков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Біг на 200 м Юнаки 15 Фінал
7 КРАВЧУК    Дмитро     Рівненська    16.01.2000    24.38    III        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
8 ГОЛУБ    Ярослав     Рівненська    05.01.2001    24.42    III        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
18 ДІДУХ    Ігор     Рівненська    03.01.2000    25.15    III        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
23 БЛАЖЕННИЙ    Віктор     Рівненська    09.06.2000    25.69    III        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Біг на 400 м Дівчата 15 Фінал
16 ВАРВАРУК    Катерина     Рівненська    25.07.2000    1:04.85    III        Нечипорець А.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
31 ЧЕРВЮК    Дарія     Рівненська    28.08.2001    1:06.75    III        Фінчук Т.Л.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Біг на 400 м Юнаки 15 Фінал
5 ГОЛУБ    Ярослав     Рівненська    05.01.2001    53.46    II        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
9 ЖИБРОВ    Валерій     Рівненська    30.06.2000    54.44    III        Чулаєвська Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
17 ЮСЬКОВ    Юрій     Рівненська    05.05.2000    57.07    I юн        Фінчук Т.Л.    КОЛІФКіС Рвн

Біг на 800 м Дівчата 15 Фінал
9 КАЛІНІЧЕНКО    Ілона     Рівненська    24.10.2000    2:28.62    II        Кашуба А    МОН
12 ЧЕРВЮК    Дарія     Рівненська    28.08.2001    2:30.51    III        Фінчук Т.Л.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Біг на 800 м Юнаки 15 Фінал
11 ЮСЬКОВ    Юрій     Рівненська    05.05.2000    2:11.61    III        Фінчук Т.Л.    КОЛІФКіС Рвн
15 ШАЛОПАК    Андрій     Рівненська    20.03.2000    2:15.02    III        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
20 ЖАМОЙТІН    Владислав     Рівненська    01.08.2001    2:20.88    I юн        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Біг на 1500 м Дівчата 15 Фінал
5 КАЛІНІЧЕНКО    Ілона     Рівненська    24.10.2000    5:05.75    II        Кашуба А    МОН

Біг на 1500 м Юнаки 15 Фінал
1 КОЛОДИСТИЙ    Андрій     Рівненська    13.06.2000    4:12.02    II        Бр Дітлашка    МОН, КОЛІФКіС Рвн
2 ЮРЧИК    Олександр     Рівненська    30.04.2000    4:20.47    II        Онофрійчук П    МОН, ДЮСШ м.Березне
13 ШАЛОПАК    Андрій     Рівненська    20.03.2000    4:38.58    III        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
17 ЖАМОЙТІН    Владислав     Рівненська    01.08.2001    4:43.40    III        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Біг на 3000 м Юнаки 15 Фінал
1 КОЛОДИСТИЙ    Андрій     Рівненська    13.06.2000    9:09.86    II        Бр Дітлашка    МОН, КОЛІФКіС Рвн
3 ЮРЧИК    Олександр     Рівненська    30.04.2000    9:26.34    II        Онофрійчук П    МОН, ДЮСШ м.Березне

Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 15 Фінал
7 ДЖЕТІБАЄВА    Марія     Рівненська    18.02.2001    16.30    II        Машаненков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Біг на 110 м з/б (0.840) Юнаки 15 Фінал
5 ПЕТРИШИН    Олександр     Рівненська    13.04.2000    16.82    I юн        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
7  ГОСТЯЄВ    Максим     Рівненська    25.01.2000    17.02    II юн        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Біг на 400 м з/б
3  ЖИБРОВ    Валерій     Рівненська    30.06.2000    1:02.59            Чулаєвська Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

12 ПЕТРИШИН    Олександр     Рівненська    13.04.2000    1:07.21            Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Стрибки у довжину Дівчата 15 Фінал
32 КОЗЛИНЕЦЬ    Марія     Рівненська    04.09.2001    4.35/+1.2        I юн    Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Метання диска 1 кг Юнаки 15 Фінал
13    1644     ВАННІК    Мілан     Рівненська    06.01.2001    29.03        II юн    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн

Метання списа 600 гр Юнаки 15 Фінал
1 ТКАЧ    Іван     Рівненська    20.01.2000    55.07        II    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
3 ТРОФИМЧУК    Олег     Рівненська    28.02.2000    47.70        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

5 СЕМЕЩУК    Олександр     Рівненська    04.01.2000    45.20        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
6 ПИСЬМЕННИЙ    Денис     Рівненська    18.08.2000    43.72        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
7  ФЕСОВЕЦЬ    Владислав     Рівненська    16.11.2000    43.56        III    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн

Метання списа 500 гр Дівчата 15 Фінал
4 КОРЗУН    Олеся     Рівненська    02.01.2000    28.53        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
5 ЯНОК    Наталія     Рівненська    03.08.2000    27.24        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Штовхання ядра 4 кг
10 ТРОФИМЧУК    Олег     Рівненська    28.02.2000    12.30        I юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
13  СЕМЕЩУК    Олександр     Рівненська    04.01.2000    11.60        I юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Штовхання ядра 3 кг Дівчата 15 Фінал
9 КОРЗУН    Олеся     Рівненська    02.01.2000    10.32        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Естафетний біг 100+200+300+400 м Юнаки 15 
5  БЛАЖЕННИЙ    Віктор ДІДУХ    Ігор     КРАВЧУК    Дмитро     ГОЛУБ    Ярослав    2:11.77
10 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна     ГОРДІЙЧУК    Олександра      ВАРВАРУК    Катерина     ДЖЕТІБАЄВА    Марія     2:31.63    II юн    

Командний залік
1     Дніпропетровська    722
2     Київська    592
3     Харкiвська    592
4     м. Київ    525
5     Рівненська    487
6     Черкаська    466
7     Кіровоградська    436
8     Одеська    433
9     Житомирська    382
10     Хмельницька    342
11     Сумська    281
12     Херсонська    261
13     Запорiзька    231
14     Івано-Франківська    217
15     Вінницька    210
16     Полтавська    150
17     Донецька    130
18     Миколаївська    118
19     Волинська    112
20     Луганська    106
21     Чернігівська    100
22     Львiвська    66
23     Закарпатська    44

Командний залік СДЮСШОР
1     Дніпропетровська    СДЮСШОР №3 Днп    266
2     м. Київ    СДЮСШОР №6 Київ    196
3     Черкаська    ОСДЮСШОР Чрк    195
4     Житомирська    СДЮСШОР Жтм    166
5     Одеська    СДЮСШОР "Динамо" Одеса    158
6     Дніпропетровська    СДЮСШОР "Метеор" Днп    150
7     Одеська    ОСДЮСШОР Одеса    135
8     Рівненська    ОСДЮСШОР Рвн    133
9     Запорiзька    СДЮШОР "Металург" Зпр    130
10     м. Київ    СДЮСШОР ФСТ "Україна" Київ    122
11     м. Київ    СДЮСШОР №16 Київ    113
12     Харкiвська    КСДЮСШОР "Динамо" Хрк    101
13     Київська    СДЮСШОР "Колос" К.О.    84
14     Миколаївська    СДЮСШОР м.Миколаїв    73
15     Вінницька    СДЮСШОР Внц    69
16     Сумська    СДЮСШОР ім.В.Голубничого    48
17     Харкiвська    КСДЮСШОР "Олімпія" Хрк    20

Переглядів: 382 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Вересень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017