П`ятниця, 22.09.2017, 01:57
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2016 » Травень » 29 » Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та мол.)
16:11
Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та мол.)

Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та мол.)
м. Кіровоград, стадіон "Зірка"
28-29 травня 2016 р.

Рівненська

1 КОЛОДИСТИЙ    Андрій      13.06.2000    9:02.83    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
2 КОЛОДИСТИЙ    Андрій      13.06.2000    4:01.90    I        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
2 БОНДАРЕНКО    Роман     06.04.1999    6:16.98    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
3 ЖИЛІНСЬКИЙ    Назарій      12.01.1999    1:59.43    I        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
3 БОРОВЕЦЬ    Яна      27.03.2002    4:52.25    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн    
3 СИЧ    Владислав     Рівненська    09.08.1999    57.07    II        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
3 ТРОФИМЧУК    Олег     Рівненська    28.02.2000    52.82        II    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн

4 БОНДАРЕНКО    Роман     Рівненська    06.04.1999    9:12.76    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
5  ДЖЕТІБАЄВА    Марія     18.02.2001    15.64    I        Пятковська Я., Машанєнков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
6 БОРОВЕЦЬ    Яна     Рівненська    27.03.2002    2:21.85    I        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
6 ФЕСОВЕЦЬ    Владислав     Рівненська    16.11.2000    45.72        III    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
6 ГОСТЯЄВ    Максим     Рівненська    25.01.2000    16.19    III     Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
7 ЮРЧИК    Олександр      30.04.2000    4:11.89    II        Онофрійчук П    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
7  ПИСЬМЕННИЙ    Денис     Рівненська    18.08.2000    45.54        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
9 ОШУРКО    Марія      11.12.1999    5:05.35    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9 ОШУРКО    Марія     11.12.1999    11:30.47    III        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9 ДОВГОРУКИЙ    Андрій     Рівненська    26.12.1999    16.25    III        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9 СЕМИЩУК    Олександр     Рівненська    04.01.2000    42.50        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
10 ЮРЧИК    Олександр     Рівненська    30.04.2000    9:23.40    II        Онофрійчук П    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
10 КОМАРНІЦЬКА    Вікторія      14.09.2000    5:07.01    II        Захожий В.О.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
10 ФІНГЕРТ    Олег     Рівненська    03.11.2000    42.45        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
10 ПЕТРИШИН    Олександр     Рівненська    13.04.2000    16.48    I юн        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11 ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна      03.11.1999    1:00.38    II        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
16 ГОДУНКО    Олексій      17.11.2001    4:20.62    II        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
17 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна     22.01.2000    12.98    II        Ромашко Ю    МОН, ДЮСШ Костопільська
18 ФІНГЕРТ    Олег      03.11.2000    12.05        I юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
20 ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна     Рівненська    03.11.1999    26.54    II        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
20 ЧЕРЕШНЬОВСЬКА    Іванна     Рівненська    01.10.2001    2:26.75    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
20 ТРОФИМЧУК    Олег     28.02.2000    11.45        I юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
24 КОМАРНІЦЬКА    Вікторія     Рівненська    14.09.2000    2:27.23    II        Захожий В.О.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
24 ЧЕРЕШНЬОВСЬКА    Іванна      01.10.2001    1:02.14    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
24 СИЧ    Владислав      09.08.1999    55.03    III        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
27 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна     Рівненська    22.01.2000    26.89    II        Ромашко Ю    МОН, ДЮСШ Костопільська
28 ГІЛЯНЧУК    Іванна     30.10.1999    13.33    II        Алембіта Я.Д., Фінчук Т.Л.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
28 КАЛІНІЧЕНКО    Ілона     Рівненська    24.10.2000    2:28.21    II        Кашуба А    МОН, РДЮСШ Рівненська
29 ВАРВАРУК    Катерина     Рівненська    25.07.2000    2:29.47    II        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
32 ГІЛЯНЧУК    Іванна     Рівненська    30.10.1999    27.09    II        Алембіта Я.Д., Фінчук Т.Л.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
42 ДІДУХ    Ігор     Рівненська    03.01.2000    24.17    III        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
43 ВАРВАРУК    Катерина      25.07.2000    1:05.64    III        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
44 ДІДУХ    Ігор      03.01.2000    12.14    III        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Естафетний біг 100+200+300+400 м
6    2:19.92    III     Рівненська     ГІЛЯНЧУК Іванна (30.10.1999),  ДОВГАЛЕЦЬ Тетяна (22.01.2000),  ДЖЕТІБАЄВА Марія (18.02.2001),  ТЕРЕЩЕНКО Тетяна (03.11.1999)
10    2:08.29    II юн     Рівненська     ГОСТЯЄВ Максим (25.01.2000),  ДІДУХ Ігор (03.01.2000),  ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999),  СИЧ Владислав (09.08.1999)

 

1     Дніпропетровська    829
2     Харкiвська    790
3     Київська    676
4     м. Київ    599
5     Волинська    554
6     Черкаська    540
7     Кіровоградська    465
8     Рівненська    437
9     Львiвська    389
10     Сумська    367
11     Вінницька    328
12     Донецька    318
13     Одеська    312
14     Житомирська    307
15     Запорiзька    276
16     Полтавська    252
17     Миколаївська    241
18     Хмельницька    221
19     Тернопiльська    192
20     Івано-Франківська    189
21     Чернігівська    162
22     Херсонська    111
23     Чернівецька    105
24     Луганська    55
25     Закарпатська    26

1     Черкаська    ОСДЮСШОР Чрк    269
2     Дніпропетровська    СДЮСШОР "Метеор" Днп    256
3     Дніпропетровська    СДЮСШОР №3 Днп    251
4     Запорiзька    СДЮШОР "Металург" Зпр    245
5     Харкiвська    КСДЮСШОР "Динамо" Хрк    242
6     м. Київ    СДЮШОР №6 Київ    208
7     Кіровоградська    КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв    197
8     м. Київ    СДЮШОР м.Києва "У"    188
9     Рівненська    ОСДЮСШОР Рвн    181
10     Одеська    ОСДЮСШОР Одеса    168
11     Вінницька    СДЮСШОР Внц    151
12     Житомирська    СДЮСШОР Жтм    139
13     Одеська    СДЮСШОР "Динамо" Одеса    135
11     Миколаївська    МСДЮСШОР Мик    97
12     Івано-Франківська    СДЮСШОР Ів-Фр.    26

Переглядів: 257 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 97
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017