Четвер, 23.11.2017, 06:09
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2016 » Квітень » 27 » Друге загальнокомандне місце, 2 золоті та 2 срібні медалі вибороли рівненські спортсмени на чемпіонаті України з бігу 10 000 м
16:58
Друге загальнокомандне місце, 2 золоті та 2 срібні медалі вибороли рівненські спортсмени на чемпіонаті України з бігу 10 000 м

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (біг 10 000 м)
 Черкаси, Центральний стадіон   27 квітня 2016 р.

Біг на 10000 м Жінки Фінал

1 КОТОВСЬКА    Ольга     Рівненська    05.12.1983    33:54.98    МС        Захожий В.О., Кузін О.    У, ОШВСМ Рвн
2 ШМАТЕНКО    Юлія     Херсонська    10.10.1991    34:22.54    МС        Божко Є., Мягков С.К., Туришева Н.А.    Харкiвська, Д, ШВСМ з л/а
3 МИХАЙЛОВА    Дар'я     Київська    29.04.1989    34:29.10    КМС        Приходько В.М., Лашин Дмитро (17.02.1988)    Д, КОШВСМ
4 СЕРДЮК    Олена     Харкiвська    04.11.1981    34:32.15    КМС        Сердюк О.І.    Д, ШВСМ з л/а
5 КУЗУБОВА    Тетяна     Харкiвська    13.11.1987    35:38.86    КМС        Коняхіна Н.Ф.    У, ШВСМ з л/а
6 ХАПІЛІНА    Вікторія     Київська    23.04.1992    35:57.92    I            
7 ФЕДОРОВА    Олена     м. Київ    02.04.1992    37:25.58    I        Лебедєв К.Л.    МОН, ЦШВСМ

Біг на 10000 м Молодь жінки Фінал

1 ХОДАКІВСЬКА    Марія     Київська    04.01.1994    35:24.66    КМС        Бр Житовоза    К, КОЦОП
2 НЕМЧЕНКО    Марина     Харкiвська    09.05.1996    35:40.94    КМС        Каняхіна Н.    У, ШВСМ
3 ПРОКОФ'ЄВА    Євгенія     м. Київ    05.06.1995    36:39.05    I        Лебедєви К.Л. та Н.В.    ДЮСШ "Старт"
4 МІЛЛЕР    Галина     Черкаська    05.08.1996    40:09.87    II        Нечипоренко Л.А., Нечипоренко О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Чрк
5 ШУЛЯК    Алла     м. Київ    08.05.1994    42:24.37    III        Лебедєви К.Л. та Н.В.    ДЮСШ "Старт"
6 ЛЄПЄТЮХІНА    Вікторія     Миколаївська    25.10.1996    43:33.37    III            МСДЮСШОР

Біг на 10000 м Юніорки Фінал

1 ФЕДЧИК    Вікторія     Рівненська    06.06.1997    39:06.09    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
2 ТРИБЕЛЬ    Наталія     Житомирська    04.10.1997    40:22.80    II        Ледньова А.Є.    С, СДЮСШОР
3 КОВАЛЕНКО    Вікторія     Черкаська    25.01.1998    42:17.80    III            МОН, ОСДЮСШОР Чрк

Біг на 10000 м Чоловіки Фінал

1 ЛАШИН    Дмитро     Київська    17.02.1988    28:59.60    МС        Приходько В.М.    Д, КОШВСМ
2 СІРУК    Дмитро     Рівненська    12.04.1991    29:09.44    МС        Нечипорець Я.Й. , Дітлашок В    Д, ОШВСМ Рвн
3 КАЗБАН    Артем     Дніпропетровська    23.03.1990    29:14.75    МС        Крот М.А., Щербакова А.І., Шерстюк В.І.    Д, ШВСМ
4 КОВАЛЬ    Василь     Житомирська    11.11.1989    29:25.98    МС        Даниленко О.Л.    Д, ОШВСМ Жтм
5 ОЛЕФІРЕНКО    Ігор     Київська    14.03.1990    29:50.97    КМС        Романчук С.І., Романчук Н    Д, КОЦОП
6 САВЧУК    Руслан     Полтавська    17.11.1986    30:12.95    КМС        Гончар О, П’ятничук Г.О.    Д, ПОШВСМ
7 ОБУХОВСЬКИЙ    Олексій     Харкiвська    29.03.1993    30:37.42    I        Божко Є., Пригорницький О. є.    Д
8 УКРАЇНЕЦЬ    Сергій     Рівненська    22.12.1990    30:44.01    I        Захожий В.О.    У, ОШВСМ Рвн
9 РИБАЛЬЧЕНКО    Олексій     Харкiвська    03.08.1976    31:41.19    I            Д, ШВСМ
10 ЦОПА    Віктор     м. Київ    28.08.1990    31:52.40    I        Гайдай П.З.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець" Київ

Біг на 10000 м Молодь чоловіки Фінал

1 ДОЛИНЧУК    Дмитро     Волинська    05.11.1994    31:13.81    I        Данилюк А.Ю. , Рудюк В.Л.    МОН, ШВСМ Волинь
2 РУДИЧ    Віктор     Рівненська    13.11.1996    31:37.36    I        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
3 ФІЛЮК    Сергій     Волинська    14.07.1994    31:51.29    I        Яловик В.Т., Філюк С    МОН, ШВСМ Волинь
4 БЕЙНИК    Віталій     Херсонська    26.09.1996    32:41.72    II        Чертоляс В.Д., Чертоляс М.в.    У, ХВУФК
5 ХОМЕНКО    Володимир     Волинська    17.11.1996    33:05.08    II        Рудюк В.Л.    МОН, ШВСМ Волинь
6 ЯРОШЕНКО    Ігор     Хмельницька    09.08.1995    33:37.37    II        Рибак Л, Чорний І.    МОН, ДЮСШ Старосинявська
7  ЛУПИНА    Дмитро     м. Київ    01.11.1994    34:03.16    II        Гайдай П.З.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець" Київ

Біг на 10000 м Юніори Фінал

1 ВИХРЕНКО    Михайло     Київська    24.12.1997    32:07.55    I        Житовоз В.П.    К, ЦОП Київська
2 БАДУН    Віталій     м. Київ    17.11.1998    32:22.29    I        Лебедєви К.Л. та Н.В.    ДЮСШ "Старт"
3 ЖИТОВОЗ    Віталій     Київська    12.03.1998    32:23.54    I        Бр Житовоза    К, КОЦОП
4 ГАЗУКІН    Василь     Херсонська    22.09.1997    32:28.89    I        Чертоляс В.Д., Чертоляс М.в.    У, ХВУФК
5 КНИЖНИК    Ігор     Дніпропетровська    09.06.1998    32:50.73    II        Гужва С, Новолочко С.    К, ДКФВ
6 АЛФІМОВ    Артем     Донецька    20.10.1998    33:17.42    II        Сероріз Т.Б. , Кривошанов О, Волков В.    ШВСМ Днц
7 БАЗАЛІЙ    Ярослав     Київська    16.02.1997    33:17.64    II        Бр Житовоза    К, КОЦОП
8 БОНДАРЕНКО    Роман     Рівненська    06.04.1999    34:05.36    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9 ШАДМАНОВ    Едуард     Миколаївська    25.11.1998    35:13.92    III        Кілярський В.Г., Добровольський В.М.    МОН, МВУФК Мик
10 ПУШКІН    Олексій     Херсонська    04.04.1998    37:17.18    III        Чертоляс В.Д., Пушкіна Л.    ХВУФК
 ЦИЦЮРА    Олексій     Рівненська    21.03.1997    DNF            Бр Дітлашка, Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

$IMAGE4$

Переглядів: 487 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 101
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017