Четвер, 23.11.2017, 06:18
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2016 » Лютий » 2 » Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.)
22:17
Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.)

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.)
Запоріжжя    30 - 31.01.2016

1 БІЛИЙ    Павло     Рівненська    16.06.1999    6:02.00    I        Бр Дітлашка, Кашуба А    КОЛІФКіС Рвн
2 ПАЧКОВСЬКИЙ    Дмитро     Рівненська    19.03.1999    6:02.61    I        Бр Дітлашка, Боголуцька А    КОЛІФКіС Рвн
2 СІРИЙ    Микола     Рівненська    24.05.1999    1:59.16    I        Бр Дітлашка, Новак А    КОЛІФКіС Рвн
2  СІРИЙ    Микола     Рівненська    24.05.1999    4:09.81    II        Бр Дітлашка, Новак А    КОЛІФКіС Рвн
2 КОВБА    Вікторія     Рівненська    21.07.1999    4:44.35    I        Бр Дітлашка, Ковба С    КОЛІФКіС Рвн
3 КОВБА    Вікторія     Рівненська    21.07.1999    2:15.97    I        Бр Дітлашка, Ковба С    КОЛІФКіС Рвн
3 КОЛОДИСТИЙ    Андрій     Рівненська    13.06.2000    8:57.69    I        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    КОЛІФКіС Рвн
3 ДЗЮБУК    Роман     Рівненська    08.04.1999    53.56    II    q    Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

4  КОЛОДИСТИЙ    Андрій     Рівненська    13.06.2000    4:10.20    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    КОЛІФКіС Рвн
4 ДОЛГУШИН    Роман     Рівненська    04.06.1999    6.42    q    II    Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
6  ЖИЛІНСЬКИЙ    Назарій     Рівненська    12.01.1999    2:00.83    I        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11  ДЖЕТІБАЄВА    Марія     Рівненська    18.02.2001    9.88    II    q    Пятковська Я., Машаненков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
12 ГОСТЯЄВ    Максим     Рівненська    25.01.2000    9.27    III    q    Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
13  ГОРДІЙЧУК    Олександра     Рівненська    21.04.2000    8.18    II    q    Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
13 ГОЛУБ    Ярослав     Рівненська    05.01.2001    55.08    III        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
14  ГОРОБЮК    Софія     Рівненська    02.05.1999    1:03.01    II        Пятковська Я., Машанєнков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
16 КАЛІНІЧЕНКО    Ілона     Рівненська    24.10.2000    2:28.92    II        Кашуба А    МОН
16 ДУЛІК    Арсен     Рівненська    13.09.2000    2:06.56    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
17 ДЗЮБУК    Роман     Рівненська    08.04.1999    24.50    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
17  ПЕТРИШИН    Олександр     Рівненська    13.04.2000    9.54    I юн        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
18 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна     Рівненська    22.01.2000    8.22    II        Ромашко Ю    МОН, ДЮСШ Костопільська
18 ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна     Рівненська    03.11.1999    27.55    II        Нечипорець Я.Й.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
18 ГОЛУБ    Ярослав     Рівненська    05.01.2001    24.53    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
18  СИЧ    Владислав     Рівненська    09.08.1999    55.55    III        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
19  ГОРДІЙЧУК    Олександра     Рівненська    21.04.2000    27.56    II        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
20 ДУЛІК    Арсен     Рівненська    13.09.2000    4:35.60    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
20 ГОСТЯЄВ    Максим     Рівненська    25.01.2000    12.12        I юн    Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
21 АРХИПЧУК    Андрій     Рівненська    06.01.1999    5.88        III    Лазарчук А.с.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
22 ЧЕРЕШНЬОВСЬКА    Іванна     Рівненська    01.10.2001    5:33.94    III        Бр Дітлашка, Палуба М    КОЛІФКіС Рвн
22 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна     Рівненська    22.01.2000    27.72    II        Ромашко Ю    МОН, ДЮСШ Костопільська
24  ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна     Рівненська    03.11.1999    8.30    II        Нечипорець Я.Й.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
25 ГОРОБЮК    Софія     Рівненська    02.05.1999    27.97    III        Пятковська Я., Машанєнков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
26 КРАВЧУК    Дмитро     Рівненська    16.01.2000    57.35    I юн        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
32  ЮСЬКОВ    Юрій     Рівненська    05.05.2000    4:47.99    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
32 ЮСЬКОВ    Юрій     Рівненська    05.05.2000    2:12.15    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
33 ЧЕРЕШНЬОВСЬКА    Іванна     Рівненська    01.10.2001    2:37.39    III        Бр Дітлашка, Палуба М    КОЛІФКіС Рвн
36 ДЖЕТІБАЄВА    Марія     Рівненська    18.02.2001    8.45    III        Пятковська Я., Машаненков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
49 КРАВЧУК    Дмитро     Рівненська    16.01.2000    25.52    III        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
53  ГОСТЯЄВ    Максим     Рівненська    25.01.2000    7.97    III        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
60 ПЕТРИШИН    Олександр     Рівненська    13.04.2000    8.49    II юн        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
64 АРХИПЧУК    Андрій     Рівненська    06.01.1999    26.42    III        Лазарчук А.с.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
72 ЧЕРВЮК    Дарія     Рівненська    28.08.2001    30.05    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
79 ПЕТРИШИН    Олександр     Рівненська    13.04.2000    28.64    II юн        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн


ест
4    2:26.9h         Рівненська     ДОВГАЛЕЦЬ Тетяна (22.01.2000),  ГОРДІЙЧУК Олександра (21.04.2000),  ТЕРЕЩЕНКО Тетяна (03.11.1999),  ГОРОБЮК Софія (02.05.1999)
7    2:09.2h         Рівненська     ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999),  КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000),  ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999),  ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

1     Дніпропетровська    818
2     Харкiвська    788
3     Київська    726
4     м. Київ    459
5     Волинська    408
6     Житомирська    403
7     Сумська    400
8     Рівненська    388
9     Черкаська    361
10     Донецька    296
11     Хмельницька    290
12     Львiвська    287
13     Кіровоградська    259
14     Запорiзька    258
15     Полтавська    252
16     Івано-Франківська    240
17     Одеська    213
18     Миколаївська    189
19     Чернігівська    167
20     Херсонська    153
21     Вінницька    135
22     Чернівецька    86
23     Тернопiльська    82
24     Луганська    44
25     Закарпатська    7

1     Дніпропетровська    СДЮСШОР №3 Днп    313
2     Київська    СДЮСШОР "Колос" К.о.    216
3     Черкаська    ОСДЮСШОР Чрк    198
4     Одеська    СДЮСШОР "Динамо" Одеса    170
5     Запорiзька    СДЮШОР "Металург" Зпр    148
6     м. Київ    СДЮШОР м.Києва "У"    132
7     Житомирська    СДЮСШОР Жтм    131
8     м. Київ    СДЮСШОР №6 Київ    126
9     Рівненська    ОСДЮСШОР Рвн    121
10     Вінницька    СДЮСШОР Він    112
11     Дніпропетровська    СДЮСШОР "Метеор" Днп    112
12     Харкiвська    КСДЮШОР "Динамо" Харків    108
13     Миколаївська    МСДЮСШОР Мик    76
 Одеська    ОСДЮСШОР Одеса    0
 Сумська    СДЮСШОР ім.В.Голубничого    0

1     Харкiвська    КЗ КДЮСШ "ХТЗ"    264
2     Дніпропетровська    КДЮСШ "Локомотив" Днп    183
3     Волинська    ДЮСШ Любешівська    179
4     Харкiвська    КЗ "КДЮСШ №12" Харків    173
5     Кіровоградська    ДЮСШ ім.Верхоланцева    157
6     Сумська    ОДЮСШ м.Суми    150
7     Харкiвська    КЗ "МК ДЮСШ" Хрк    137
8     Київська    КОДЮСШ м.Б.Ц.    135
9     Дніпропетровська    МК ДЮСШ Днп    113
10     Полтавська    ДЮСШ "Авангард" Кременчук    103
11     Дніпропетровська    ДЮСШ №7 м. Кривий Ріг    93
12     Волинська    ДЮСШ Нововолинська    87
13     Львiвська    КДЮСШ ім. Кутенка    80
14     Харкiвська    ДЮСШ Золочівська    78
15     Житомирська    КДЮСШ "Колос" Жтм    77
16     м. Київ    ДЮСШ "Старт" Київ    74
16    Ів-Франківська    ОДЮСШ Ів-Фр.    74
18     Сумська    ДЮСШ м.Охтирка    73
19     м. Київ    КДЮСШ №16 Київ    72
20     Донецька    КДЮСШ № 1 Артемівськ    69
21     Київська    ДЮСШ Київська обл.    63
22     Тернопiльська    ДЮСШ "Колос" Трн    50
23     Дніпропетровська    ДЮСШ Синельниківська    42
24     Сумська    КЗ Сумск.рДЮСШ    41
25     Запорiзька    ДЮСШ №10 Зпр    39
26     Полтавська    ДЮСШ Лубенська    37
27     Полтавська    ДЮСШ м.Пирятин    33
28     м. Київ    КДЮСШ "Юний динамівець" Київ    32
29     Волинська    ДЮСШ Ківерцівська    27
30     Полтавська    ДЮСШ №1 Плт    26
31     Миколаївська    РДЮСШ Новоодеська    23
32     Дніпропетровська    ДЮСШ №9 Кривий Ріг    21
32     Житомирська    ДЮСШ Чуднівська    21
32     Дніпропетровська    КДЮСШ"Електрометалург" Нікополь    21
35     Вінницька    МДЮСШ №1 Він    20
36     Дніпропетровська    ДЮСШ м.Жовті Води    19
37     Сумська    ДЮСШ м.Ромни    18
37     Луганська    КДЮСШ №2 Северодонецьк    18
39     Сумська    МДЮСШ " Колос" Сум    17
40     Житомирська    ДЮСШ Коростень    16
41     Миколаївська    КДЮСШ "Спартак" Мик    15
42     Рівненська    ДЮСШ Костопільська    7
43     Закарпатська    ДЮСШ Тячівська    7
44     Запорiзька    КДЮСШ "Колос" Зпр    6

Переглядів: 370 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 101
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017