П`ятниця, 20.10.2017, 07:46
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2017 » Лютий » 1 » Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші)
18:32
Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші)

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші)
м.Запоріжжя   30 січня - 1 лютого 2017 р.

Рівненська
1 КОЛОДИСТИЙ    Андрій 13.06.2000    4:13.35    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
2 КОЛОДИСТИЙ    Андрій  13.06.2000    9:03.54    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
3 БОРОВЕЦЬ    Яна      27.03.2002    4:58.81    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн

4 ГОЛУБ    Ярослав      05.01.2001         51.91    I        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
4  ЖУЛЬЖИК    Світлана      19.07.2002    2:19.97    I        Фінчук Т.Л., Мурза А.    МОН, КОЛІФКС Рвн
6 ЖЕМАЙТІН     Владислав 01.08.2001    9:25.15    II        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС Рвн
7 ЖЕМАЙТІН     Владислав 01.08.2001    4:23.50    II     Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС Рвн

8 ТКАЧУК    Юрій 22.04.2002    9:37.67    II        Бр Дітлашка, Онофрійчук П    МОН, КОЛІФКС Рвн
8 ЧЕРНЯВКА    Олександр     10.05.2001    4:23.84    II        Машанєнков О.В., Герасевич О    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
8 ВАРВАРУК    Катерина  25.07.2000    2:25.81    II        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
9 ГОЛУБ    Ярослав     05.01.2001    23.86    I Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9 КОМАРНІЦЬКА    Вікторія     14.09.2000    5:15.65    II        Захожий В.О.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
10 КАЛІНІЧЕНКО    Ілона    24.10.2000    5:16.17    II        Романчук М, Кашуба А    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
10 ЮСЬКОВ    Юрій 05.05.2000    2:05.49    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
11 ГОСТЯЄВ    Максим     25.01.2000    9.05     III        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11 ДЖЕТІБАЄВА    Марія 18.02.2001     9.47            Машанєнков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11 НІЦ    Ілля     11.05.2001    6:39.19    III        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11 ГОДУНКО    Олексій     17.11.2001    4:28.99    III        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
12 ГОДУНКО    Олексій 17.11.2001    2:07.35    II        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
13 ТКАЧУК    Юрій 22.04.2002    4:28.96    III        Бр Дітлашка, Онофрійчук П    МОН, КОЛІФКС Рвн
14 ПЕТРИШИН    Олександр 13.04.2000    9.22     III        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
17 НІЦ    Ілля 11.05.2001    4:38.50    III        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
20 ЧЕРЕШНЬОВСЬКА    Іванна     01.10.2001    2:34.08    III        Бр Дітлашка, Палуба М    МОН, КОЛІФКС Рвн
20 ЧЕРНЯВКА    Олександр 10.05.2001    2:09.78    II        Машанєнков О.В., Герасевич О    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
24 ФУРМАНЮК    Богдан 01.02.2001    2:11.52    III        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
30 ЮСЬКОВ    Юрій   05.05.2000    57.33    I юн        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
34 МАЗУРКЕВИЧ    Богдан     24.09.2001    57.95    I юн        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
44 ФІНЧУК    Владислав      25.06.2001    7.75    III        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
47 ГОСТЯЄВ    Максим     25.01.2000    7.81    III        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
48  ФІНЧУК    Владислав     Рівненська    25.06.2001    25.58    III        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
64 МАЗУРКЕВИЧ    Богдан     24.09.2001    26.07    III        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
66 ГОСТЯЄВ    Максим     25.01.2000    26.19    III        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
67 ПЕТРИШИН    Олександр  13.04.2000    8.32      I юн        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

ЖУЛЬЖИК    Світлана     19.07.2002    1:01.11  1:01.40    II    Q    Фінчук Т.Л., Мурза А.    МОН, КОЛІФКС Рвн

Естафетний біг 100+200+300+400 м
2    2:07.80    II юн  ГОСТЯЄВ Максим,  ФІНЧУК Владислав,  ЮСЬКОВ Юрій,  ГОЛУБ Ярослав 
11    2:30.5h    I юн  КОЗЛИНЕЦЬ Марія,  ЧЕРЕШНЬОВСЬКА Іванна,  ЖУЛЬЖИК Світлана,  ДЖЕТІБАЄВА Марія  

1     Дніпропетровська    868
2     Харкiвська    789
3     Київська    672
4     м. Київ    540
5     Донецька    510
6     Волинська    451
7     Черкаська    411
8     Сумська    386
9     Рівненська    351
10     Вінницька    324
11     Житомирська    289
12     Львiвська    282
13     Кіровоградська    277
14     Полтавська    275
15     Одеська    253
16     Чернігівська    203
17     Тернопiльська    202
18     Херсонська    188
19     Миколаївська    176
20     Запорiзька    159
21     Хмельницька    153
22     Чернівецька    83
23     Закарпатська    40
24     Луганська    36
25     Івано-Франківська    26

1     Дніпропетровська    СДЮСШОР №3 Днп    305
2     Харкiвська    КСДЮШОР "Динамо" Харків    304
3     Черкаська    ОСДЮСШОР Чрк    205
4     м. Київ    СДЮШОР №6 Київ    183
5     Дніпропетровська    СДЮСШОР "Метеор" Днп    165
6     Кіровоградська    КЗ ОСДЮШОР-2 Крв    157
7     Житомирська    СДЮСШОР Жтм    132
8     Рівненська    ОСДЮСШОР Рвн    130
9     Вінницька    ВСДЮСШОР Внц    129
10     Одеська    ОСДЮСШОР Одеса    114
11     м. Київ    СДЮШОР м.Києва "У"    101
12     Запорiзька    СДЮШОР СК "Металург" Зпр    99
13     Миколаївська    МСДЮСШОР Мик    97
14     Одеська    СДЮСШОР "Динамо" Одеса    91

Переглядів: 348 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017