П`ятниця, 21.07.2017, 07:47
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2017 » Червень » 18 » Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодше)
14:21
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодше)

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодше)
м. Харків  14-16 червня 2017 р.

     Рівненська    

1 ТКАЧУК    Юрій 22.04.2002    4:18.99    II        Бр Дітлашка, Онофрійчук П.В.    МОН, КОЛІФКС Рвн
1 ТКАЧУК    Юрій 22.04.2002    9:27.85    II        Бр Дітлашка, Онофрійчук П.В.    МОН, КОЛІФКС Рвн
3 БОРОВЕЦЬ    Яна     27.03.2002    10:25.22    I        Бр Дітлашка, Боголуцька А, Боровець Ф.І.    МОН, КОЛІФКС Рвн

4 БОРОВЕЦЬ    Яна27.03.2002    4:49.77    I        Бр Дітлашка, Боголуцька А, Боровець Ф.І.    МОН, КОЛІФКС Рвн
5  ЛАВОР    Іван 06.01.2003    41.49        III    Янчук С.І., Кожарко С.М., Шама М    МОН, КОЛІФКС Рвн
6 МАРЧУК    Сергій 22.11.2002    7:05.82    III        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС Рвн
6 СОЗОНЮК    Руслан 02.01.2002    40.11        I юн    Зуєв О.К.    МОН, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
9 МАЛИНОВСЬКА    Катерина 07.12.2002    26.90    28.70q    III    Зуєв О.К.    МОН, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
11 ЖАБЧИК    Давид 22.04.2002    2:09.53    II        Онофрійчук П.В., Синюк І    МОН, КДЮСШ Березнівська
11 ЄГЕР    Дмитро 19.04.2002    55.90    III        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
13  ГУРІНА    Валерія 08.05.2004    1:02.30    II        Рябушко Ю.    МОН, ДЮСШ Костопільська Рвн
21 БОГОЛУЦЬКА    Яна      29.04.2003    2:36.08    III        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС Рвн
21 МИШЕНКО    Владислав 24.01.2002    25.12    III        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
21 МИШЕНКО    Владислав 24.01.2002    12.46    I юн        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
21 ШЕВЧУК    Ілля 04.08.2002    58.36    I юн        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
22 ЛЕГКИЙ    Максим 07.11.2002    58.40    I юн        Подолянко В.З.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
25 ЖЕЛЯЗКО     Аліна  13.04.2003    27.87    III        Дмитрів Я.А.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
29 ЖЕЛЯЗКО     Аліна 13.04.2003    1:05.60    III        Дмитрів Я.А.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
30  КАРПЮК    Анастасія 06.02.2003    13.83    III        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
31 ЄГЕР    Дмитро 19.04.2002    25.38    III        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
32 ГУРІНА    Валерія      08.05.2004    28.23    III        Рябушко Ю.    МОН, ДЮСШ Костопільська Рвн
34  КАРПЮК    Анастасія     Рівненська    06.02.2003    4.23/-0.2        I юн    Алембіта Я.Д.    МОН, 
36 ШЕВЧУК    Ілля     04.08.2002    25.68    III        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
37 ПОДІК    Анастасія 01.03.2002    13.98    III        Аврамишин О    МОН, ДЮСШ Сарни Рвн
39 ПОДІК    Анастасія 01.03.2002    28.42    III        Аврамишин О    МОН, ДЮСШ Сарни Рвн
45 ЛЕГКИЙ    Максим 07.11.2002    26.29    I юн        Подолянко В.З.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
47 БАРАНОВСЬКИЙ    Максим 19.05.2003    14.01    III юн        Грабовська Д.Г.    МОН, ОКДЮСШ "Авангард"ОСДЮСШОР Рвн
51 БОГОЛУЦЬКА    Яна 29.04.2003    1:10.40    I юн        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС Рвн
53 БАРАНОВСЬКИЙ    Максим 19.05.2003    27.20    II юн        Грабовська Д.Г.    МОН, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн

Естафетний біг 100+200+300+400 м 
11  2:32.37    II юн     Рівненська     КАРПЮК Анастасія (06.02.2003),  ПОДІК Анастасія (01.03.2002),  ЖЕЛЯЗКО Аліна (13.04.2003),  ГУРІНА Валерія (08.05.2004)
7   2:15.53  МИШЕНКО Владислав (24.01.2002), ШЕВЧУК Ілля (04.08.2002),  ЄГЕР Дмитро (19.04.2002),  ЖАБЧИК Давид (22.04.2002)


1     Дніпропетровська    663
2     Харкiвська    648
3     Київська    646
4     Донецька    546
5     Сумська    525
6     м. Київ    485
7     Житомирська    471
8     Черкаська    416
9     Волинська    384
10     Івано-Франківська    331
11     Одеська    328
12     Миколаївська    292
13     Херсонська    285
14     Хмельницька    285
15     Кіровоградська    228
16     Рівненська    225
17     Тернопiльська    200
18     Запорiзька    186
19     Вінницька    184
20     Полтавська    179
21     Луганська    115
22     Чернігівська    87
23     Львiвська    27
24     Закарпатська    20
25     Чернівецька    18

1     Харкiвська    КСДЮШОР "Динамо"    240
2     Дніпропетровська    СДЮСШОР №3 Днп    209
3     Черкаська    ОСДЮСШОР Чрк    190
4     Житомирська    ЖСДЮСШОР    172
5     Миколаївська    МСДЮСШОР Мик    159
6     м. Київ    СДЮШОР м.Києва "У"    143
7     м. Київ    СДЮШОР №6 Київ    135
8     Вінницька    ВСДЮСШОР Внц    131
9     Дніпропетровська    СДЮСШОР "Метеор" Днп    88
10     Запорiзька    СДЮШОР "Металург" Зпр    81
11     Одеська    ОСДЮСШОР Одеса    73
12     Одеська    СДЮСШОР "Динамо" Одеса    70
13     Рівненська    ОСДЮСШОР Рвн    26
14     Сумська    МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого    18

 

Переглядів: 50 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 96
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017