Субота, 18.11.2017, 07:23
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2017 » Червень » 19 » Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодше)
19:31
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодше)

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодше)

м. Кропивницький   18-20  червня 2017 р.

 

     Рівненська    

 

1 ЖУЛЬЖИК    Світлана 19.07.2002    2:10.10    КМС        Фінчук Т.Л., Мурза А.    МОН, КОЛІФКС Рвн

1  ТРОФИМЧУК    Олег 28.02.2000    63.90        I    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн

1 КОЛОДИСТИЙ    Андрій 13.06.2000    4:01.31    I    Q 4:06.27    Дітлашки П.О. та В.П. , Боровець Ф.І.    МОН, КОЛІФКС Рвн

2 ГОЛУБ    Ярослав      05.01.2001    49.24    I        Романчук М.С.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

3 ГОДУНКО    Олексій      17.11.2001    4:10.77    II        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

5 ЮСЬКОВ    Юрій 05.05.2000    50.50    I        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн

5  ЮРЧИК    Олександр 30.04.2000    6:24.05    II        Онофрійчук П.В.    МОН, КДЮСШ Березнівська

6  ТКАЧ    Іван 20.01.2000    53.87        II    Янчук С.І., Кожарко С.М., Журавльова М.В.    У, КОЛІФКС Рвн

7 КАЛІНІЧЕНКО    Ілона 24.10.2000     4:56.76    II 5:01.77 Романчук М.С., Кашуба А.І.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

8 ЖИБРОВ    Валерій 30.06.2000    58.61    II    q 1:00.73 Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

10 КРАВЧУК    Дмитро 16.01.2000    23.00    I        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

10 ПИСЬМЕННИЙ    Денис 18.08.2000  48.66    Q        46.04 III     Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн

11 КРАВЧУК    Дмитро 16.01.2000    11.43    II    q  11.37    Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

12 КОМАРНІЦЬКА    Вікторія 14.09.2000 4:59.24    II    5:23.51    III        Захожий В.О.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн

12 КОЗЛИНЕЦЬ    Марія04.09.2001    5.13/+0.8        III    Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

13 ПЕТРИШИН    Олександр 13.04.2000    16.50    I юн        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

14 АРТЮХ    Антон 04.11.2000    7:12.80    III        Захожий В.О., Синюк І    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн

14 ВАРВАРУК    Катерина 25.07.2000    2:25.85    II        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн

15 ФІНГЕРТ    Олег 03.11.2000    12.91        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн

15 ГОСТЯЄВ    Максим 25.01.2000    5.65/0.0        I юн    Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

16 ЛИТВИНЧУК    Сергій 16.04.2000    2:08.18    II        Онофрійчук П.В.    МОН, КДЮСШ Березнівська

18 МАЗУРКЕВИЧ    Богдан 24.09.2001    2:09.63    II        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн

22 ДІДУХ    Ігор      03.01.2000    11.70    II    Q    11.75    Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

31 ДІДУХ    Ігор      03.01.2000    24.02    III        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

38 КОВАЛЬ    Оксана 24.10.2000    13.59    III        Аврамишин О    МОН, ДЮСШ Сарни Рвн

 

 СЕМЕЩУК    Олександр 04.01.2000    45.36    Q    III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 126 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 101
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017