П`ятниця, 22.09.2017, 01:59
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2015 » Червень » 18 » 3 золоті медалі з чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 2000 р.н. та молодше
19:03
3 золоті медалі з чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 2000 р.н. та молодше

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2000 р.н. та молодше
м. Вінниця, стадіон МДЮСШ №1
18 -19 червня 2015 р     
Рівненська  
 

1 КОЛОДИСТИЙ    Андрій     13.06.2000    9:24.8h    II        Бр Дітлашка    МОН, КОЛІФКіС Рвн
1 КОЛОДИСТИЙ    Андрій      13.06.2000    4:15.6h    II        Бр Дітлашка    МОН, КОЛІФКіС Рвн
1 ТКАЧ    Іван      20.01.2000    57.90        II    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

4 ЮРЧИК    Олександр     30.04.2000    9:55.9h    III            МОН, ОСДЮСШОР Рвн
4 ТРОФИМЧУК    Олег      28.02.2000    47.21        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
4 КОРЗУН    Олеся      02.01.2000    31.60        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
5 ЮРЧИК    Олександр      30.04.2000    4:27.9h    III            МОН, ОСДЮСШОР Рвн
5 ГОСТЯЄВ    Максим      25.01.2000    16.0h    III            МОН, ОСДЮСШОР Рвн
5 СЕМЕЩУК    Олександр      04.01.2000    40.33        I юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
6 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна      22.01.2000    26.5h    II            МОН
6 ЯНОК    Наталія     Рівненська    03.08.2000    29.56        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
6 ПИСЬМЕННИЙ    Денис      18.08.2000    38.43        I юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
7 КРАВЧУК    Дмитро      16.01.2000    23.9h    III        , Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
7 ФЕСОВЕЦЬ    Владислав      16.11.2000    36.32        II юн    Зуєв О.К.    У, КДЮСШ " Авангард"
8 КАЛІНІЧЕНКО    Ілона     24.10.2000    5:09.1h    II        Кашуба А    МОН
8 ГОСТЯЄВ    Максим      25.01.2000    11.86/-1.1        I юн         МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна      22.01.2000    12.9h    II            МОН
9 ДЖЕТІБАЄВА    Марія     18.02.2001    1:11.3h    III        Машаненков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9 ТЕРЕЩУК    Іван      10.01.2001    34.90        II юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
10 ГОРДІЙЧУК    Олександра      21.04.2000    26.8h    II        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11 БЛАЖЕННИЙ    Віктор      09.06.2000    55.4h    III        , Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
12 КРАВЧУК    Дмитро      16.01.2000    11.8h    III        , Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
12 ВАННІК    Мілан      06.01.2001    31.34        II юн    Зуєв О.К.    У
13 ГОРДІЙЧУК    Олександра      21.04.2000    12.9h    II        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
13 ТРОФИМЧУК    Олег     28.02.2000    11.58        I юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
14 БОРИСОВ    Назар     05.03.2001    29.19        II юн    Машаненков О.В., Пятковська Я., Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
15 ДЖЕТІБАЄВА    Марія18.02.2001     16.6h    II        Машаненков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
15 ЖАМОЙТІН    Владислав      01.08.2001    4:35.8h    III        Дітлашки П.О. та В.П., Боголуцька А    МОН, КОЛІФКіС Рвн
16 ПЕТРИШИН    Олександр      13.04.2000    1:08.9h            , Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
17 ЖИБРОВ    Валерій      30.06.2000    2:12.6h    III        Чулаєвський Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
18 ВАРВАРУК    Катерина      25.07.2000    1:05.2h    III        Нечипорець А.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
18 КОЗЛИНЕЦЬ    Марія     04.09.2001    4.73/+1.3        III    Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
18 СЕМЕЩУК    Олександр      04.01.2000    11.09        I юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн
20 ЖИБРОВ    Валерій      30.06.2000    56.8h    I юн        Чулаєвський Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
21 ГОЛУБ    Ярослав      05.01.2001    24.4h    III        Романчук М    Д
26 ДІДУХ    Ігор      03.01.2000    12.1h    III        , Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
26 ДІДУХ    Ігор      03.01.2000    24.7h    III        , Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
26 ШАЛОПАК    Андрій      20.03.2000    4:51.3h    I юн    Романчук М         У, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
32 ТРИГУБЕЦЬ    Яна      02.05.2000    13.4h    II        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
32 ШАЛОПАК    Андрій      20.03.2000    2:17.9h    III        Романчук М          У, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
36 ТРИГУБЕЦЬ    Яна     02.05.2000    28.3h    III        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
46 ВАРВАРУК    Катерина      25.07.2000    2:39.3h    III        Нечипорець А.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн

Естафетний біг 100+200+300+400 м
5 ГОСТЯЄВ    Максим         ДІДУХ    Ігор     БЛАЖЕННИЙ    Віктор     КРАВЧУК    Дмитро      2:11.5h        
6 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна     ГОРДІЙЧУК    Олександра     ДЖЕТІБАЄВА    Марія     ТРИГУБЕЦЬ    Яна      2:28.2h     II юн     

Переглядів: 422 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 97
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017