П`ятниця, 22.09.2017, 01:58
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2015 » Червень » 25 » 4 золотих медалі, срібна, 2 бронзи та 5е загальнокомандне місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків
10:45
4 золотих медалі, срібна, 2 бронзи та 5е загальнокомандне місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 та молодші р.н.)
м. Кіровоград, стадіон "Зірка"
25-26 червня 2015 р.

Рівненська    

1 ГРАБОВСЬКИЙ    Антон      1998    800м 1:54.65    I        Грабовська Д.Г.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
1  СІРИЙ    Микола     24.05.1999    4:00.31    I        Бр Дітлашка, Новак А.    МОН, КОЛІФКС
1 ОМЕЛЯНОВА    Ірина 24.01.1998  2:15.83     2:16.18     I        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС
1  БОНДАРЕНКО    Роман     06.04.1999    6:17.51    II        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
2 КОВБА    Вікторія      21.07.1999    2:16.58    2:16.38    I        Бр Дітлашка, Ковба С    МОН, КОЛІФКС
3 ПАЧКОВСЬКИЙ    Дмитро      19.03.1999    6:28.12    II        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС

4 ФІНЧУК    Владислав      06.12.1998    1:56.79    I        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС
4 МОРДЯК    Богдан     09.01.1998    11.26    11.34  I     Лазарчук А.с.    МОН, КОЛІФКС
4 ГУЛОВ    Віталій      06.04.1998    61.80        I    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС
5 ЦИЦЮРА    Михайло      22.10.1998    6:34.56    II        Бр Дітлашка, Новак А.    МОН, КОЛІФКС
5  ГІЛІС    Юлія     09.04.1998    58.70    58.77 II    q    Машанєнков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
6 ТКАЧУК    Антон     14.03.1998    54.92        II    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС
6 ПАЧКОВСЬКИЙ    Дмитро      19.03.1999    9:17.83    II        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС
7 ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна     03.11.1999    59.70    59.66 II         Нечипорець А.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
7 БІЛИЙ    Павло          16.06.1999    2:01.19    II        Бр Дітлашка, Кашуба А    МОН, КОЛІФКС
7 МОРОЗ    Тетяна      24.04.1999    35.38        II    Янчук С.І., Журавльова М.І.  МОН, КОЛІФКС
8 ЦИЦЮРА    Михайло     22.10.1998    9:20.62    II        Бр Дітлашка, Новак А.    МОН, КОЛІФКС
8 КОЛОДИСТИЙ    Андрій      13.06.2000    4:15.29    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС
8 КАТОРГІН    Роман     08.05.1998    2:02.57    II        Бр Дітлашка    МОН, КОЛІФКС
9 КОЛОДИСТИЙ    Андрій     13.06.2000    9:22.05    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС
9 ГОРОБЮК    Софія     02.05.1999    1:07.91    II        Машанєнков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
10 КОЗАЧОК    Руслан      25.03.1998    46.11        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, ДЮСШ Костопільська
10 КИРИЛЮК    Анна     Рівненська    11.07.1998    25.30        I юн    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
11 ДОЛГУШИН    Роман      04.06.1999    6.20/+1.0        III    Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвський Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
13  ЗАГЛАДКІН    Ігор      18.04.1998    11.47    11.71 II     Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвський Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
14 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна      22.01.2000    12.90    13.05 II         Кожарко С.М., Ромашко Ю    МОН, ДЮСШ Костопільська
14  ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна     03.11.1999    26.25    II        Нечипорець А.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн 
14 ЗАГЛАДКІН    Ігор     Рівненська    18.04.1998    12.36/+1.3        III    Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвський Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
15 МОРОЗ    Тетяна     24.04.1999    9.60        III    Янчук С.І., Журавльова М.І.      МОН, КОЛІФКС
 15 КАТОРГІН    Роман      08.05.1998    53.23    II        Бр Дітлашка    МОН, КОЛІФКС
16 АРХИПЧУК    Андрій      06.01.1999    5.93/0.0        III    Лазарчук А.с.    МОН, КОЛІФКС
16  ГІЛІС    Юлія     09.04.1998    26.34    II        Машанєнков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
20 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна      22.01.2000    26.71    II        Кожарко С.М., Ромашко Ю    МОН, ДЮСШ Костопільська
30 СОЛОВЕЙ    Михайло    27.04.1998    11.88    III        Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
31 АРХИПЧУК    Андрій     06.01.1999    11.90    III        Лазарчук А.с.    МОН, КОЛІФКС
32 СОЛОВЕЙ    Михайло      27.04.1998    24.15    III        Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн

Естафетний біг 4х100 м 
3 ДОВГАЛЕЦЬ    Тетяна      ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна     ГОРОБЮК    Софія     ГІЛІС    Юлія          50.77    II     
5 МОРДЯК    Богдан      АРХИПЧУК    Андрій     ЗАГЛАДКІН    Ігор     ДОЛГУШИН    Роман        46.16    III

1     Київська    878
2     Дніпропетровська    874
3     Харкiвська    859
4     Черкаська    680
5     Рівненська    592
6     м. Київ    576
7     Львiвська    496
8     Кіровоградська    471
9     Житомирська    446
10     Донецька    432
11     Миколаївська    381
12     Полтавська    307
13     Сумська    289
14     Запорiзька    266
15     Івано-Франківська    236
16     Чернігівська    228
17     Одеська    226
18     Вінницька    184
19     Волинська    169
20     Херсонська    164
21     Тернопiльська    152
22     Хмельницька    124
23     Чернівецька    113
24     Закарпатська    104
25     Луганська    83

Переглядів: 447 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 97
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017