П`ятниця, 20.10.2017, 07:46
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2015 » Травень » 1 » Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (1998 р.н. та молодші)
20:57
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (1998 р.н. та молодші)

Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (1998 р.н. та молодші)
м. Кіровоград  28-29 квітня 2015 р.

Біг на 2000 м з/п Юнаки 17 Фінал
1 ПАЧКОВСЬКИЙ    Дмитро     19.03.1999    6:16.89    II        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКіС Рвн
2 ЦИЦЮРА    Михайло              22.10.1998    6:18.31    II        Бр Дітлашка, Новак А    МОН, КОЛІФКіС Рвн
3 БОНДАРЕНКО    Роман          06.04.1999    6:25.68    II        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн

Біг на 3000 м Юнаки 17 Фінал
1 СІРИЙ    Микола                 24.05.1999    8:57.90    I        Бр Дітлашка, Новак А    МОН, КОЛІФКіС Рвн

4 БОНДАРЕНКО    Роман      06.04.1999    9:19.16    II        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
6 КОЛОДИСТИЙ    Андрій     13.06.2000    9:23.39    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Біг на 800 м Юнаки 17 Фінал
1 ГРАБОВСЬКИЙ    Антон          09.01.1998    1:56.87    I        Грабовська Д.Г.    У, ОСДЮСШОР Рвн
5 КАТОРГІН    Роман                   08.05.1998    1:59.64    I        Бр Дітлашка    МОН, КОЛІФКіС Рвн
9 БІЛИЙ    Павло                         16.06.1999    2:01.12    II        Бр Дітлашка, Кашуба А    Д, КОЛІФКіС Рвн
13 ЖИЛІНСЬКИЙ    Назарій          12.01.1999    2:03.41    II        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
38 ХАРЕЧКО    Владислав         13.10.1998    2:17.30    III        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн

Біг на 1500 м Юнаки 17 Фінал
1 ГРАБОВСЬКИЙ    Антон          09.01.1998    4:03.01    I        Грабовська Д.Г.    У, ОСДЮСШОР Рвн
7 БІЛИЙ     Павло                        16.06.1999    4:15.08    II        Бр Дітлашка, Кашуба А    Д, КОЛІФКіС Рвн
11 КОЛОДИСТИЙ    Андрій          13.06.2000    4:22.88    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Біг на 100 м Юнаки
1 МОРДЯК    Богдан                 09.01.1998    11.3h    q    I   11.59     Лазарчук А.с.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

44-50 МЕЛЬНИКОВИЧ    Вадим 10.12.1998    12.1h    III        Аврамишин О, Захарчук Л.    МОН, ДЮСШ Сарни Рвн
44-50 РОЗАНОВИЧ    Антон       30.01.1998    12.1h    III        Аврамишин О, Захарчук Л.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
51-55  АРХИПЧУК    Андрій         06.01.1999    12.2h    III        Лазарчук А.с.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Біг на 1500 м Дівчата 17 Фінал
2 КОВБА     Вікторія         21.07.1999    4:47.02    I        Бр Дітлашка, Ковба С    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Біг на 800 м Дівчата 17 Фінал
3 КОВБА    Вікторія              21.07.1999    2:17.01    I        Бр Дітлашка, Ковба С    МОН, КОЛІФКіС Рвн

9 ОМЕЛЯНОВА    Ірина         24.01.1998    2:21.38    I        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Метання списа 700 гр Юнаки 17 Фінал
3  ГУЛОВ    Віталій          06.04.1998    61.52        I    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Біг на 400 м Дівчата 17 Фінал
5 ГІЛІС    Юлія      09.04.1998    58.38    I        Машанєнков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
16 ОМЕЛЯНОВА    Ірина     24.01.1998    1:01.17    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Стрибки у довжину Юнаки 17 Фінал
5 ЗАГЛАДКІН    Ігор 18.04.1998    6.37/+0.2        II    Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвський Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
8 ДОЛГУШИН    Роман    04.06.1999    6.27/+0.1        III    Мацько А.ф., Чулаєвський Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
14 МАТВІЙЧУК    Ярослав      12.03.1998    6.05/0.0        III    Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвський Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
24  АРХИПЧУК    Андрій          06.01.1999    5.86/0.0        III    Лазарчук А.с.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17 Фінал
6  АНТИПЧУК    Михайло         18.11.1998    14.62        II    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Біг на 400 м з/б (0.762) Дівчата 17 Фінал
6 ГОРОБЮК    Софія         02.05.1999    1:07.44    II        Машанєнков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Біг на 200 м Дівчата 17 Фінал
10  ГІЛІС    Юлія     09.04.1998    26.69    II        Машанєнков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11 ГОРДІЙЧУК    Олександра     21.04.2000    26.84    II        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Біг на 400 м Юнаки 17 Фінал
8 КАТОРГІН    Роман          08.05.1998    52.98    II        Бр Дітлашка    МОН, КОЛІФКіС Рвн

Потрійний стрибок Юнаки 17 Фінал
11 МАТВІЙЧУК    Ярослав          12.03.1998    12.81/0.0        III    Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвський Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
13  ЗАГЛАДКІН    Ігор      18.04.1998    12.59/0.0        III    Чулаєвська Н.Ю., Чулаєвський Б.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

 Біг на 100 м Дівчата 17 Фінал
12 ГОРДІЙЧУК    Олександра      21.04.2000    13.2h q    13.35 II        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
16 ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна         03.11.1999    13.1h q    13.76    II    Нечипорець А.    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн

Естафетний біг 100+200+300+400 м Дівчата 17 Фінал
 6 ГОРДІЙЧУК Олександра  ГОРОБЮК Софія ГІЛІС Юлія КОВБА    Вікторія    2:24.26    II юн    

1     Дніпропетровська    891
2     Київська    883
3     Харкiвська    872
4     Черкаська    734
5     м. Київ    599
6     Рівненська    535
7     Львiвська    446
8     Житомирська    381
9     Кіровоградська    369
10     Миколаївська    368
11     Полтавська    354
12     Донецька    308
13     Волинська    301
14     Івано-Франківська    278
15     Одеська    266
16     Сумська    222

1     Черкаська    ОСДЮСШОР Чрк    258
2     Київська    СДЮШОР "Колос" К.о.    250
3     Дніпропетровська    СДЮШОР №3 Днп    242
4     м. Київ    СДЮШОР №6 Київ    202
5     Миколаївська    МСДЮСШОР Мик    187
6     м. Київ    СДЮШОР м.Києва "У"    167
7     Рівненська    ОСДЮСШОР Рвн    166
8     Житомирська    ЖСДЮСШОР Жтм    159
9     Запорiзька    СДЮШОР СК "Металург" Зпр    138
10     Вінницька    СДЮСШОР Внц    131
11     Одеська    ОСДЮСШОР Одеса    130
12     Дніпропетровська    СДЮШОР СК"Метеор" Днп    126
13     Одеська    СДЮСШОР "Динамо" Одеса    71

Переглядів: 391 | Додав: andre63 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017