П`ятниця, 22.09.2017, 01:59
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2016 » Вересень » 26 » Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші)
21:32
Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші)

Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші)
 м. Кропивницький, 26-27 вересня 2016 р.

Рівненська    

1 КОЛОДИСТИЙ    Андрій      13.06.2000    4:06.48    I        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
1 ЖИЛІНСЬКИЙ    Назарій      12.01.1999    1:58.75    I        Дубіч В.П., Якимович А.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
2 ГОЛУБ    Ярослав      05.01.2001    51.53    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
2  СИЧ    Владислав      09.08.1999    58.91    II        Чулаєвська Н.Ю., Вегнер О.І.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
3 БОРОВЕЦЬ    Яна      27.03.2002    4:47.40    I        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
3 БОНДАРЕНКО    Роман      06.04.1999    6:18.00    I        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

4  МОРОЗ    Тетяна      24.04.1999    40.21        I    Янчук С.І., Журавльова М.В.    У, ОСДЮСШОР Рвн
4 НАУМЧУК    Олександр     13.08.1999    56.12        II    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
5 ДОЛГУШИН    Роман     04.06.1999    6.41/0.0        II    Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
5 СІРИЙ    Микола      24.05.1999    4:09.57    II        Бр Дітлашка, Новак А.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

6 ДЖЕТІБАЄВА    Марія      18.02.2001    15.29    I        Машаненков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
6 ЮРЧИК    Олександр      30.04.2000    4:09.79    II        Онофрійчук П    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
6  ТРОФИМЧУК    Олег      28.02.2000    55.93        II    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
6 ЖИБРОВ    Валерій      30.06.2000    1:00.79    III        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
7 ЮРЧИК    Олександр      30.04.2000    2:02.80    II        Онофрійчук П    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
7 БОРОВЕЦЬ    Яна      27.03.2002    2:23.32    II        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
7  ЮСЬКОВ    Юрій      05.05.2000    53.34    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
7 ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна     03.11.1999    1:00.11    II        Нечипорець Я.Й.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
8 ЮСЬКОВ    Юрій      05.05.2000    2:03.14    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
8 БОНДАРЕНКО    Роман      06.04.1999    9:16.86    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
8 ФЕСОВЕЦЬ    Владислав      16.11.2000    50.64        II    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
9 ПИСЬМЕННИЙ    Денис      18.08.2000    50.63        II    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
10 КАЛІНІЧЕНКО     Ілона      24.10.2000    5:02.10    II        Романчук М, Кашуба А    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
10 ГОЛУБ    Ярослав      05.01.2001    2:03.57    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11 ГОРОБЮК    Софія      02.05.1999    1:01.12    II        Машаненков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11 СЕМИЩУК    Олександр     04.01.2000    47.33        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
11 КАЛІНІЧЕНКО    Ілона      24.10.2000    2:28.79    II        Романчук М, Кашуба А    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
12 ЖУЛЬЖИК    Світлана      19.07.2002    2:28.84    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
12 ОШУРКО    Марія      11.12.1999    5:05.97    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
12 ОШУРКО    Марія      11.12.1999    11:19.54    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
12 ФІНГЕРТ    Олег      03.11.2000    45.71        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
13 ЖАМАЙТІН    Владислав     01.08.2001    4:21.15    II        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС Рвн
15 ТЕРЕЩЕНКО    Тетяна      03.11.1999    26.68    II        Нечипорець Я.Й.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
16 ВАРВАРУК    Катерина     25.07.2000    5:13.92    II        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
16 ВАРВАРУК    Катерина      25.07.2000    2:30.76    III        Нечипорець А.    Д, ДЮСШ "Юний Динамівець" Рвн
17 САЛІМЧУК    Наталія      30.04.2002    5:13.96    II        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
17  ФІНГЕРТ    Олег     03.11.2000    12.43        III    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
18 ЖУЛЬЖИК    Світлана      19.07.2002    1:02.98    III        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
22 ГОРОБЮК     Софія      02.05.1999    27.25    II        Машаненков О.В., Пятковська Я.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
22 ЧЕРЕШНЬОВСЬКА    Іванна      01.10.2001    2:34.17    III        Бр Дітлашка, Палуба М    МОН, КОЛІФКС Рвн

1     Черкаська    ОСДЮСШОР Чрк    295
2     Дніпропетровська    СДЮСШОР №3 Днп    282
3     Рівненська    ОСДЮСШОР Рвн    265
4     Дніпропетровська    СДЮСШОР "Метеор" Днп    251
5     Кіровоградська    КЗ ОСДЮШОР-2 Крв    216
6     Запорiзька    СДЮШОР СК "Металург" Зпр    209
6     Харкiвська    КСДЮШОР "Динамо" Хрк    209
8     м. Київ    СДЮШОР №6 Київ    199
9     Житомирська    СДЮСШОР Жтм    175
10     Миколаївська    МСДЮСШОР Мик    143
11     Одеська    СДЮСШОР "Динамо" Одеса    139
12     Вінницька    СДЮСШОР Внц    135
12     м. Київ    СДЮШОР м.Києва "У"    135
14     Одеська    СДЮСШОР Одеська об.    68
15     Сумська    МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого    17

Переглядів: 365 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Вересень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 97
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017