П`ятниця, 22.09.2017, 01:57
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2016 » Березень » 5 » Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та пятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 3-4 березня 2016 р.
15:00
Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та пятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 3-4 березня 2016 р.

Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та пятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.)
Київ       3-4 березня 2016 р.

 Рівненська    

Двоборство 200м + 400м
1 ГОЛУБ    Ярослав     05.01.2001    52.70    II    778        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
1 ГОЛУБ    Ярослав       05.01.2001    23.90    I    737        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Двоборство 60м з/б + 400м
1 ДЖЕТІБАЄВА    Марія   18.02.2001    9.59    II    860   Пятковська Я., Машаненков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
2 ДЖЕТІБАЄВА    Марія  18.02.2001   1:02.78    II  822 Пятковська Я., Машаненков О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Двоборство 800м + 1500м
2 БОРОВЕЦЬ    Яна    27.03.2002    5:05.24    II    752        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн
2 БОРОВЕЦЬ    Яна      27.03.2002    2:25.77    II    795        Бр Дітлашка, Боровець Ф.    МОН, КОЛІФКС Рвн

8  ЧЕРВЮК    Дарія       28.08.2001    5:21.10    III    654        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
7 ЧЕРВЮК    Дарія  28.08.2001    2:33.76    III    691        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС Рвн
15 ВЕСЕЛЬСЬКА    Наталія     24.01.2001    5:44.11    III    523        Грабовська Д.Г.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
17 ВЕСЕЛЬСЬКА    Наталія    24.01.2001    2:41.41    III    598        Грабовська Д.Г.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
18 УНІЧ    Юлія      17.08.2004    2:42.58    III    585        Фінчук Т.Л.    МОН, ДЮСШ Костопільська

Двоборство 800м + 1500м
3 ГОДУНКО    Олексій      26.11.2001    4:28.13    III    583        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
3 ГОДУНКО    Олексій       26.11.2001    2:10.51    III    564        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

4  ЖАМОЙТІН    Владислав       01.08.2001    4:28.73    III    577        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС Рвн
7 ЖАМОЙТІН    Владислав     01.08.2001    2:15.53    III    463        Бр Дітлашка, Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС Рвн
9 ТКАЧУК    Юрій      22.04.2002    4:50.83    I юн    378        Бр Дітлашка, Онофрійчук П    МОН, КОЛІФКС Рвн
8 ТКАЧУК    Юрій       22.04.2002    2:18.39    III    410        Бр Дітлашка, Онофрійчук П    МОН, КОЛІФКС Рвн

Двоборство 200м + 400м
4 ДМИТРЕНКО    Катерина     07.12.2001    1:03.84    III    792        Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
6 ДМИТРЕНКО    Катерина    07.12.2001    28.01    III    818        Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн

Двоборство 400м + 800м
4 ЧЕРЕШНЬОВСЬКА    Іванна        01.10.2001    1:04.05    III    786        Бр Дітлашка, Палуба М    МОН, КОЛІФКС Рвн
8 ЧЕРЕШНЬОВСЬКА    Іванна       01.10.2001    2:35.35    III    671        Бр Дітлашка, Палуба М    МОН, КОЛІФКС Рвн

Двоборство 1500м з/п + 800м
4 НІЦ    Ілля        11.05.2001    5:05.49        655        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
11 НІЦ    Ілля        11.05.2001    2:25.52    I юн    292        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9 ШОЛОПАК    Дмитро      22.03.2002    5:10.84        618        Бр Дітлашка, Романчук М    МОН, КОЛІФКС Рвн
13 ШОЛОПАК    Дмитро     22.03.2002    2:27.46    I юн    263        Бр Дітлашка, Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Двоборство 60м + Ядро
5 ВАННІК    Мілан    06.01.2001    12.34    661        I юн    Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
11 ВАННІК    Мілан        06.01.2001    8.41    I юн    200        Зуєв О.К.    У, ОКДЮСШ "Авангард" Рвн
11  ЮЩУК    Денис    22.02.2001    11.47    609        I юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
8 ЮЩУК    Денис       22.02.2001    8.31    I юн    216        Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн

Двоборство 400м + 800м
7 ФУРМАНЮК    Богдан       01.02.2001    58.07    I юн    519        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
9 ФУРМАНЮК    Богдан        01.02.2001    2:15.69    III    460        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
16 СТАНКО    Кирило    09.04.2002    1:07.91        180        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
16 СТАНКО    Кирило       09.04.2002    2:31.49    II юн    208        Романчук М    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Двоборство 60м + 200м
12 ДЕМ'ЯНЧУК    Іван       14.06.2001    7.80    III    611        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
7 ДЕМ'ЯНЧУК    Іван      14.06.2001    25.35    III    571        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
16 ФІНЧУК    Владислав       25.06.2001    7.91    III    570        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
14 ФІНЧУК    Владислав        25.06.2001    25.87    III    517        Чулаєвська Н.Ю.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
18 ШУРМА    Адріан       10.08.2001    7.92    III    566        Кожарко С.М.    МОН, ДЮСШ Костопільська
18 ШУРМА    Адріан       10.08.2001    26.06    III    497        Кожарко С.М.    МОН, ДЮСШ Костопільська
33 НОВОСАД    Назар       05.11.2001    8.21    I юн    465        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
40 НОВОСАД    Назар     05.11.2001    27.72    I юн    345        Бугайчук М.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

Двоборство 60м + Довжина
22 ЯЩУК    Назар      18.09.2001    4.35    379        III юн    Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн
25 ЯЩУК    Назар       18.09.2001    9.16    III юн    202        Янчук С.І., Кожарко С.М.    МОН, КОЛІФКС Рвн

Двоборство 60м + 200м
36 ПЕРІШКО    Анна    14.02.2002    8.96    I юн    714        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
39 ПЕРІШКО    Анна       14.02.2002    30.58    I юн    658        Алембіта Я.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
39 КРАВЧУК    Аліна        26.04.2002    8.98    I юн    709        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
43 КРАВЧУК    Аліна        26.04.2002    30.74    I юн    649        Нечипорук І.а.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн

1     Київська    451
2     Харкiвська    429
3     Дніпропетровська    427
4     м. Київ    424
5     Черкаська    405
6     Житомирська    395
7     Одеська    362
8     Рівненська    343
9     Чернігівська    316
10     Донецька    313
11     Хмельницька    307
12     Вінницька    298
13     Кіровоградська    266
14     Сумська    247
15     Львiвська    237
16     Полтавська    229
17     Миколаївська    217
18     Івано-Франківська    169
19     Херсонська    136
20     Волинська    132
21     Закарпатська    81
22     Луганська    33
23     Тернопiльська    20

Командний залік СДЮСШОР

1     Харкiвська    КСДЮШОР "Динамо" Хрк    205
2     Черкаська    ОСДЮСШОР Чрк    195
3     Житомирська    СДЮСШОР Жтм.    180
4     Одеська    СДЮСШОР "Динамо"Одеса    177
5     Рівненська    ОСДЮСШОР Рвн    166
6     м. Київ    СДЮШОР м.Києва "У"    154
7     Вінницька    СДЮСШОР Внц    151
8     Кіровоградська    КЗ ОСДЮШОР-2 Крв    146
9     м. Київ    СДЮШОР №6 Київ    144
10     Миколаївська    СДЮСШОР м.Миколаїв    102
11     Одеська    ОСДЮСШОР Одеса    54
12     Дніпропетровська    СДЮШОР №3 Днп    30

Командний залік ДЮСШ

1     Харкiвська    КЗ КДЮСШ "ХТЗ"    149
2     м. Київ    ДЮСШ "Старт" Київ    140
3     Житомирська    КДЮСШ "Колос" Жтм    125
4     Київська    КДЮСШ "Колос" К.о.    117
5     м. Київ    КДЮСШ №16 Київ    114
6     Хмельницька    ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл    101
7     Дніпропетровська    ДЮСШ №9 Кр.Ріг    99
8     Чернігівська    ДЮСШ м.Мена    99
9     Київська    ДЮСШ Броварської МР    98
9     Донецька    КДЮСШ м. Артемівськ    98
11     Чернігівська    ДЮСШ м.Прилуки    89
11     Одеська    КДЮСШ м.Іллічівськ    89
13     Київська    КОДЮСШ м.БЦ    79
14     Черкаська    ДЮСШ Звенигородська    77
15     Черкаська    ДЮСШ м.Ватутіне    74
16     Львiвська    ДЮСШ № 2 Червоноград    72
17     Волинська    ДЮСШ Луцького р-ну    68
17     Хмельницька    КДЮСШ Нетішинського ППО ХАЕС    68
19     Сумська    ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога    67
20     Дніпропетровська    ДЮСШ №7 Кр.Ріг    65
20     Полтавська    ДЮСШ Лубенська    65
20     Вінницька    РДЮСШ Козятинська    65
23     Івано-Франківська    ДЮСШ Калуська    64
23     Волинська    ОДЮСШ м.Луцьк    64
25     Одеська    КЗ ДЮСШ м.Білгород-Дністровський    61
26     Житомирська    ДЮСШ "Динамівець" Жтм    60
26     Львiвська    ДЮСШ №10 Львів    60
26     Миколаївська    ДЮСШ №5 м.Миколаїв    60
29     Дніпропетровська    КДЮСШ "Локомотив" Днп    59
30     Івано-Франківська    ОДЮСШ Ів-Фр.    58
31     Кіровоградська    ДЮСШ Новомиргородська    53
31     Харкiвська    КЗ "МК ДЮСШ" Хрк    53
33     Сумська    ДЮСШ Роменська    51
33     Сумська    ОДЮСШ м.Суми    51
35     Львiвська    ДЮСШ "Сокіл" м.Львів    49
36     Хмельницька    ДЮСШ Полонська Хмл    46
37     Житомирська    ДЮСШ м.Коростень Жтм    45
37     Хмельницька    ДЮСШ Старосинявська    45
39     м. Київ    ДЮСШ №17 Київ    43
40     Закарпатська    ДЮСШ Тячівська    42
40     Вінницька    ДЮСШ Ямпільська Внц    42
40     Чернігівська    КПНЗ ДЮСШ Носівської РР    42
43     Дніпропетровська    ДЮСШ м.Жовті Води    40
44     Миколаївська    ДЮСШ Новоодеська Мик.    39
44     Закарпатська    СОК ДЮСШ Мукачево    39
46     Полтавська    ДЮСШ "Авангард" Кременчук    38
47     Дніпропетровська    ДЮСШ №10 Кр.Ріг    37
47     Кіровоградська    ДЮСШ Олександрівська    37
49     Сумська    ДЮСШ м.Охтирка    36
50     Донецька    ДЮСШ м.Дзержинськ    35
51     Луганська    ДЮСШ Лисичанськ    33
52     Дніпропетровська    ДЮСШ №3 Кр.Ріг    32
52     Хмельницька    РДЮСШ Летичівська    32
54     Полтавська    ДЮСШ №2 Кременчук    31
55     Львiвська    ДЮСШ Буська    30
55     Черкаська    ДЮСШ Городищенська    30
55     Дніпропетровська    ДЮСШ Електрометалург    30
55     Кіровоградська    ДЮСШ Новоархангельська    30
55     Рівненська    ОКДЮСШ "Авангард" Рвн    30
60     Чернігівська    ОКДЮСШ "С" Чрг    29
61     Вінницька    ДЮСШ Жмеринська    28
61     Житомирська    ОКДЮСШ "Спартак" Жтм    28
63     Дніпропетровська    ДЮСШ м.Синельникове    27
64     Львiвська    ДЮСШ Жовква    26
64     Сумська    ДЮСШ ім.Калнишевського,Ромни    26
64     Івано-Франківська    ДЮСШ Калушський.р.н.    26
64     Житомирська    ДЮСШ Чуднівська    26
64     м. Київ    КДЮСШ "Юний динамівець" Київ    26
64     Чернігівська    КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів    26
64     Дніпропетровська    МК ДЮСШ Днп    26
71     Донецька    ДЮСШ м.Костянтинівка    24
72     Донецька    КДЮСШ №4 Маріуполь    23
73     Полтавська    ДЮСШ №1 Кременчук    21
73     Івано-Франківська    ДЮСШ Долинська    21
73     Донецька    ДЮСШ Дружківка    21
76     Тернопiльська    ДЮСШ Чортківська    20
77     Донецька    КЗ ДЮСШ м.Маріуполь    20
78     Полтавська    ДЮСШ №1 Плт    19
78     Дніпропетровська    ДЮСШ №8 Кр.Ріг    19
78     Київська    ДЮСШ Васильківська    19
78     Полтавська    ПОДЮСШ "Колос" Плт    19
82     Херсонська    ДЮСШ Н.Каховська    18
83     Миколаївська    ДЮСОК м.Миколаїв    16
84     Сумська    ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп    15
84     Чернігівська    КДЮСШ м.Ніжин    15
86     Полтавська    ДЮСШ м.Пирятин    14
87     Чернігівська    КДЮСШ "У" Чрг    13
88     Вінницька    ДЮСШ Немирівська    12
89     Херсонська    ДЮСШ "Золота нива" Хрс    11
89     Черкаська    ДЮСШ Смілян.р-н Чрк    11
91     Рівненська    ДЮСШ Костопільська    10
91     Донецька    ОДЮСШ м.Димитрів Днц    10
91     Полтавська    ЗОГ ПО ДЮСШ "Колос"    10
94     м. Київ    КДЮСШ №14 Київ    8
95     Київська    ДЮСШ Сквирська    7
96     Сумська    КДЮСШ м.Шостка    1

Переглядів: 398 | Додав: andre63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 97
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017