Вівторок, 20.11.2018, 00:48
Федерація легкої атлетики Рівненської області
Форма входу

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

Google+
Головна » 2013 » Грудень » 24 » Антон Грабовський - рекордсмен всеукраинських змагань «Фестиваль бігу-2013»
22:54
Антон Грабовський - рекордсмен всеукраинських змагань «Фестиваль бігу-2013»
Всеукраїнські змагання «Фестиваль бігу-2013»
м.Львів 21.12.2013р.


100м юнаки   фінал
1    178    Сенчук Віктор    27.02.1997    Чортків    10,8    Большаков В.О.
2    16    Гуменюк Максим    01.10.1996    В.Волинський    10,9    Колесніков Р.
3    110    Юрчик Владислав    1996    Нетишин    11,0    Краснов О.Г.
4    46    Вишинський Дмитро    1996    Луцьк-О    11,0    Киричук В.М.
5    2259    Цебринський Олег    07.10.1996    Тернопіль-К    11,1    Васірук М.С.Гавронська Н.Я.
6    368    Смеречинський Назар    11.06.1996    Тернопіль-К    11,4    Васірук М.С.

60м юнаки ½ фіналу-1
1    110    Юрчик Владислав    1996    Нетишин    6,7    Краснов О.Г.
2    46    Вишинський Дмитро    1996    Луцьк-О    6,8    Киричук В.М.
3    16    Гуменюк Максим    01.10.1996    В.Волинський    6,8    Колесніков Р.
4    244    Стахів Андрій    01.03.1998    Тернопіль-К    7,0    Гавронська Н.Я. Ребар В.М.
5    446    Мордяк Іван    09.01.1998    Костопіль    7,2    Лазарчук А.С.
60м юнаки ½ фіналу-2
1    178    Сенчук Віктор    27.02.1997    Чортків    6,9    Большаков В.О.
2    2259    Цебринський Олег    07.10.1996    Тернопіль-К    6,9    Васірук М.С.Гавронська Н.Я.
3    368    Смеречинський Назар    11.06.1996    Тернопіль-К    7,0    Васірук М.С.
4    327    Корнійчук Дмитро    26.07.1996    Львів-Кутенка    7,1    Порошина О.В.
5    695    Границький Ігор    17.01.1996    Рівне-О    7,2    Машаненков О.
Дудар Дмитро    05.11.1998    Здолбунів    7,7    Усач П.С.
Границький Ігор    17.01.1996    Рівне-О    7,2    Машаненков О.
Соловей  Михайло    27.04.1998    Рівне-А    8,0    Зуєв О.К.
Романюк Дмитро    26.03.1997    Рівне-О    7,1    Бугайчук М.П.
Романович Антон    1997    Сарни    7,6    Аврамишин О.А.
Мельникович Вадим    1996    Сарни    7,7    Аврамишин О.А.
Шкодич Михайло    1997    Сарни    7,5    Аврамишин О.А.
Вітковець Віталій    1996    Сарни    7,3    Аврамишин О.А.
Федорчук Андрій    1998    Сарни    7,6    Аврамишин О.А.
Петрук Олександр    03.01.1996    Дубно    7,6    Лиходід  І.П.



60м чоловіки фінал
1    2249    Данилюк Олег    05.07.1989    Тернопіль-К    6,6    Васірук М.С.
2    64      Маршал Назар    29.04.1994    Луцьк-СНУ    6,7    Мороз М.С.
3    57    Бакаленко Олександр    21.04.1994    Тернопіль-К    6,8    Васірук М.С.
4    545    Голіней Андрій    18.12.1995    Львів-С    6,8    Калантаєвський О, Кархут М.В.
5    67    Іваницький Василь    1991    Львів-Кутенка    6,9    Петринець Л.Р.
6    2256    Рибій Назарій    21.10.1991    Тернопіль-К    7,1    Васірук М.С.
Демчук Юрій    18.09.1994    Рівне-О    7,1    Бугайчук М.П.
Каплун Дмитро    29.12.1994    Рівне-О    7,6    Бугайчук М.П.
Колдун Микола    16.05.1995    Рівне-О    7,4    Бугайчук М.П.


100м дівчата   фінал
1    445    Ковтун Інна    25.08.1997    Костопіль    12,4    Ярчук С.І,  Кожарко С.М.
2    321    Марчак Ірина    23.04.1999    Львів-Кутенка    12,4    Бедненко С.Р. Порошина О.В.
3    53    Рузак Юлія    29.09.2000    Львів-Сокіл    12,6    Дорак Т.Й.
4    111    Гаврилюк Юлія    25.06.1997    Луцьк -Р    12,8    Козлович О.Є.
5    167    Сенів Людмила    09.06.1998    Долина    13,0    Костишин Я.В.
6    248    Хрома Марія    05.04.1997    Тернопіль-К    13,1    Гавронська Н.Небельський В.

60м дівчата ½ фіналу-1
1    321    Марчак Ірина    23.04.1999    Львів-Кутенка    7,8    Бедненко С.Р. Порошина О.В.
2    53    Рузак Юлія    29.09.2000    Львів-Сокіл    7,8    Дорак Т.Й.
3    248    Хрома Марія    05.04.1997    Тернопіль-К    8,0    Гавронська Н. Небельський В.
4    444    Харкевич Оксана    12.11.1997    Костопіль    8,0    Ярчук С.І,  Кожарко С.М.
5    104    Ліховська Тетяна    18.11.1999    В.Волинський    8,1    Колесніков Р.
6    54    Бамболя Мар’яна    13.02.1998    Самбір    8,2    Теплий Д.М.

60м дівчата ½ фіналу-2
1    445    Ковтун Інна    25.08.1997    Костопіль    7,7    Ярчук С.І,  Кожарко С.М.
2    167    Сенів Людмила    09.06.1998    Долина    7,8    Костишин Я.В.
3    111    Гаврилюк Юлія    25.06.1997    Луцьк -Р    7,9    Козлович О.Є.
4    120    Франків Оксана    22.02.1996    Тернопіль-О    8,2    Дуда О.В.
5    494    Велесик Юлія    10.02.1998    Дубно    8,4    Лиходід І.П.
Мінько Оксана    08.03.1996    Дубно    8,6    Лиходід І.П.
Ковальчук Мар’яна    07.01.1997    Дубно    8,6    Лиходід І.П.
Манзик Софія    2001    Сарни    8,4    Куліш Д.А.
Велесик Юлія    10.02.1998    Дубно    8,3    Лиходід І.П.
Ковтун Інна    25.08.1997    Костопіль    7,7    Ярчук С.І,  Кожарко С.М.


300м юніори     фінал
1    763     Трохімчук Юрій    25.12.1995    Сокаль-УФК    35,0-рекорд    Федоренко В. .,Черних В. ., Кретів О. .
2    555    Мацкевич Олексій    10.09.1994    Львів-С    36,0    Калантаєвський
3    539    Свідерській Петро    12.04.1994    Львів-2    36,4    Свищ Я.С.Черниш П.С.
4    560     Батіг Юрій    26.03.1995    Львів-2    36,8    Свищ Я.С.
Абашин Олександр    02.06.1995    Дубно    39,4    Лиходід І.П.
Каплун Дмитро    29.12.1994    Рівне-О    39,9    Бугайчук М.П.
Богданець Олександр    1995    Сарни    38,0    Аврамишин О.А.
Антонюк Михайло    1995    Сарни    39,2    Аврамишин О.А.
Демчук Юрій    18.09.1994    Рівне-О    37,6    Бугайчук М.П.
Менделюк Владислав    31.03.1995    Рівне-О    38,3    Бугайчук М.П.
Колдун Микола    16.05.1995    Рівне-О    40,1    Бугайчук М.П.


300м юнаки 1996-1997     фінал
1    844    Мегега Юрій    27.05.1996    Хмельницький    36,1    Костомаха М.О.Новіков А.Є.
2    542    Назарук Артур    10.03.1996    Сокаль-УФК    36,3    Федоренко В. Черних В..,ПікуноваМ..
3    440    Допта Володимир    15.02.1997    Тернопіль-К     36,8    Васірук М.С.Гавронська Н.Я.
4    701    Козик Андрій    07.05.1997    Рівне-О    37,1    Нечипорук І.А.
Козик Андрій    07.05.1997    Рівне-О    37,2    Нечипорук І.А.
Шкодич Михайло    1997    Сарни    39,6    Аврамишин О.А.
Мельникович Вадим    1996    Сарни    40,0    Аврамишин О.А.
Мельникович Вадим    1996    Сарни    DNS    Аврамишин О.А.
Вітковець Віталій    1996    Сарни    38,8    Аврамишин О.А.
Розанович Антон    1997    Сарни    42,2    Аврамишин О.А.
Новік Віталій    1997    Сарни    41,0    Аврамишин О.А.


300м юнаки 1998-1999    фінал
1    24    Матвєєв Артем     22.02.1998    Сокаль    38,1    Пікунова М.М.
2    731    Трофимук Волод.     11.02.1998    Дрогобич-УФК    38,4    Федоренко В. Черних В..,Журавчак П.
3    705    Вертелецький Макс      16.04.1998    Рівне-О    38,8    Дубич В.П.
4    545    Кльоз Руслан    24.01.1998    Львів-10    39,8    Калантаєвський
Герасимчук Олексан     05.10.1998    Здолбунів    46,8    Усач П.
Вертелецький Макс      16.04.1998    Рівне-О    38,9    Дубич В.П.
Каторгін Роман    08.05.1998    Костопіль    40,0    Дітлашок П.О, В.П.
Дзюбук  Роман    08.04.1999    Костопіль    44,0    Зінчук Т.Л.
Бречко Іван    19.01.1998    Рівне-О    40,3    Дубич В.П.
Василинюк Андрій    21.01.1998    Здолбунів    43,1    Усач П.
Соловей  Михайло    27.04.1998    Рівне-А    42,2    Зуєв О.К.
Бойків Дмитро    03.11.1999    Костопіль    40,2    Дітлашок П.О, В.П.
Ковальчук  Богдан    22.03.1999    Рівне-А    42,5    Зуєв О.К.
Архіпчук Андрій      06.01.1999    Костопіль    41,8    Лазарчук А.С.
Кальченко  Кирило    09.06.1999    Рівне-А    41,3    Зуєв О.К.

 
300м юніорки     фінал
1    682    Климюк Катерина    02.06.95    Рівне-О    39,7    Дубич В.П.
2    2255    Ралько Оксана    01.02.1994    Тернопіль-Р    40,0    Борейко М.М. БорейкоТ.М
3    288     Богдан Софія    1994    Львів-10    44,5    Сташків А.Ю.

300м дівчата 1996-1997     фінал
1    745    Харченко Романа    17.10.1996    Львів-2    43,0    Нікіфоров О.С.
2    253    Зайчук Владислава    1997    Луцьк-С    44,2    Луць В.П.
3    539    Лаган Вероніка    01.02.1996    Львів-2     44,8    Свиш Я.С. Кархут М.В.
4    66    Дівчур Юлія    17.03.1997    Самбір    46,1    Теплий Д.М.
Головенько Ольга    30.04.1997    Дубно    50,6    Лиходід І.П.

300м дівчата 1998-1999     фінал
1    69    Бучко Анастасія    05.08.1998    Самбір    42,1    Теплий Д.М.
2    366    Остимчук Іванна    1998    Львів-К-УФК    42,7    Сазонова В.І. Сташків М.В.
3    531    Рускан Тамара-Марта    17.07.1999    Буськ-УФК    44,6    Федоренко В. Черних В. .,Єретик В.
4    460    Палінкаш Тетяна    08.08.1999    Тячів-УФК    45,3    Федоренко В. Черних В. Гусар В.
Денисюк Наталя    04.02.1998    Дубно    54,2    Лиходід І.П.
Дітлашок Анастасія    17.03.1998    Костопіль    45,2    Дітлашок П.О, В.П.
Дорошко Анастасія    17.09.1998    Рівне-У    47,5    Грабовська Д.Г.
Манзик Софія    2001    Сарни        Куліш Д.А.
Ковба Вікторія    21.07.1998    Костопіль    45,3    Дітлашок П.О, В.П. Ковба С.


60м з/б юнаки      фінал
1    102    Слісенко  Сергій    29.12.1996    Львів-К    8,3    Скалоцька М.В.
2    690    Романюк Дмитро    26.03.1997    Рівне-О    8,3    Бугайчук М.П.
3    314    Дмитерко Богдан    24.08.1997    Львів-Кутенка    8,4    Степанов О.В. Степанова Л.П.
4    543    Шикунець Артем    14.08.1997    Львів-10    8,8    Калантаєвський

600м юнаки  2000-2001   
1    477    Боднар Станіслав    18.01.2000    Стара Синява    1.37,2- рекорд    Чорний І.І.
2    142    Мокрієнко Ігор    08.02.2000    Чернівці    1.38,9    Арсенюк М.В.
3    10    Кашуба Юрій    04.05.2000    Тернопіль    1.39,1    Гавронська Н.Я.,Ребар В.
4    64    Піхо Михайло    22.05.2000    Самбір    1.40,9    Теплий Д.М.
5    535    Москва Дмитро    11.11.2000    Буськ    1.43,0    Гаєвський М.П., Мартинович В.І.
6    72    Паньков Олексій    11.03.2000    Здолбунів    1.43,2    Усач П.С.
Блаженний Віктор    09.06.2000    Рівне    1.44,2    Алембіта Я.Д.
Шолопак Дмитро    22.03.2002    Рівне -Динамо    1.54,2    Романчук М.С.
Філонюк Максим    27.02.2000    Рівне    1.54,5    Бугайчук М.П.
Ніц Ілля    11.05.2001    Рівне -Динамо    2.01,4    Романчук М.С.
Симищук Олександр    04.01.2000    Костопіль    2.05,0    Лазарчук А.С.


600м дівчата  2000-2001   
1    70    Чиж Ірина    16.05.2000.    Ківерці    1.47,9    Данилюк А.Ю.,О.А.
2    137    Наконечна Олена    13.06.2000.    Д-2    1.49,6    Музика В.І.
3    126    Лихач Анжела    17.02.2000.    Луцьк    1.50,8    Якімович Н.І.
4    2315    Кунцьо Тетяна    09.08.2000    Тернопіль    1.51,9    Бурейко М.М.,Т.М.
5    497    Бакун Марта    09.02.2000.    Дубно    1.52,8    Лиходід І.П.
6    709    Мінакова Людмила    03.02.2000.    Броди    1.54,6    Демчук М.Ф.
7    138    Щадило Тетяна    2001    Д-10    1.56,9    Сташків А.Ю.
8    224    Леськів Мар”яна    2001    Золочів    1.57,5    Верхоляк Ю.В.
9    84    Слободян Анастасія    2001    Нетішин    1.57,8    Краснов О.Г.
10    3    Комар Тетяна    08.11.2000.    Рівне «Колос»    1.58,3    Титечко В.Т., Романчук
12    49    Пилка Оксана    15.12.2001.    Рівне «Колос»    1.58,9    Титечко В.Т.
13    63    Гарбар Світлана    11.10.2001.    Рівне «Колос»    1.59,3    Титечко В.Т.
Нечаєва Тетяна    28.05.2001.    Рівне    1.59,9    Грабовська Д.Г.
Сидорчук Анастасія    20.02.2000.    Рівне    2.04,5    Алембіта Я.Д.
Письменна Владислава    28.08.2000.    Рівне    2.07,9    Грабовська Д.Г.
Линь Любов    2000    Сарни    2.16,1    Новак А.А.
Сульжик Вікторія    18.06.2002.    Рівне «Колос»    2.22,4    Романчук М.С.


1000м юнаки  1996-1997   
1    303    Хоменко Володимир    17.11.1996.    Динамо-Здоров”я    2.41,7    Сташків М.В.,Данилюк А.
2    2306    Штиюк Назар    18.06.1996.    Тернопіль    2.42,0    Бурейко М.М.,Т.М.
3    26    Галан Юрій    09.10.1997.    Стрий    2.42,2    Тимків М.Т.
4    305    Цицюра Олексій    21.03.1997.    Костопіль    2.42,7    Дітлашок П.О.,В.П.
5    106    Матвєєв Володимир    1996    Нетішин    2.44,2    Краснов О.Г.
6    114    Ніколайчук Андрій    25.11.1997.    Луцьк    2.45,8    Якімович Н.І.
7    347    Мацюк Юрій    06.05.1996.    Д-2    2.47,3    Тарнакін В.В.,О.Б., Думич Л.
8    560    Абрамчук Миксим    11.05.1996.    Д-2    2.47,6    Свищ Я.С.
9    530    Чапля Назар    16.04.1997.    Буськ    2.47,8    Гаєвський М. Мартинович В.
10    424    Челик Павло    18.07.1997.    Рівне    2.49,0    Захожий В.О.
14    422    Ткачук Андрій    25.11.1997.    Рівне    2.54,2    Захожий В.О.

18    32    Корольчук Богдан    16.09.1997.    Рівне «Колос»    2.56,4    Романчук М.С.

1000м дівчата  1996-1997   
1    309    Дуць Марина    17.07.1997.    Костопіль    3.02,0    Фінчук Т.Л.
2    2321    Луцик Надія    08.08.1997.    Тернопіль    3.11,5    Стефанишина О.В.
3    124    Тищук Роксана    14.12.1996.    Луцьк    3.13,5    Якімович Н.І.
4    531    Дудкевич Вікторія    30.12.1997.    Буськ    3.19,2    Єретик В.Ю.
5    39    Федчик Вікторія    06.06.1997.    Рівне-Динамо    3.23,7    Романчук М.С.
6    344    Плетеник Діана    1997    Тернопіль    3.40,0    

1000м юнаки  1998-1999   
1    404    Грабовський Антон    09.01.1998.    Рівне    2.41,4-Рекорд    Грабовська Д.Г.
2    314    Цицюра Михайло    22.10.1998.    Костопіль    2.42,3    Дітлашок П.О.,В.П.

3    2315    Лонський Вадим    31.05.1999.    Тернопіль    2.44,4    Бурейко М.М.,Т.М.
4    317    Сірий Микола    24.05.1999.    Костопіль    2.47,2    Дітлашок П.О.,В.П.
5    315    Білий Павло    16.06.1999.    Костопіль    2.52,3    Дітлашок П.О.,В.П.
6    19    Бондаренко Роман    06.04.1999.    Рівне -Динамо    2.53,2    Романчук М.С.
7    700    Жилінський Назар    12.01.1999.    Рівне    2.55,9    Дубич В.П.

8    534    Козак Станіслав    19.09.1999.    Буськ    2.56,3    Мартинович В.І.
9    324    Фінчук Владислав    06.12.1998.    Костопіль    2.57,3    Фінчук Т.Л.
10    63    Синейко Андрій    29.01.1999.    Самбір    2.57,6    Теплий Д.М.
23    330    Завала Ярослав    14.12.1999.    Костопіль    3.12,9    Фінчук Т.Л.

1000м дівчата  1998-1999   
1    319    Омелянова Ірина    24.01.1998.    Костопіль    3.10,3    Фінчук Т.Л.
2    58    Дівчур Вікторія    08.04.1999.    Самбір    3.17,2    Теплий Д.М.
3    323    Гілянчук Іванна    30.10.1999    Костопіль,    3.19,2    Філчук Т.Л.
4    739    Безкоровайна Марія    22.09.1998.    Тернопіль    3.20,5    Стефанишина О.В.
5    301    Крисюк Вікторія    04.06.1999.    Динамо-Здоров”я    3.24,2    Сташків М.В.
6    317    Сірук Марина    30.05.1998.    Костопіль    3.33,1    Дітлашок П.О.,В.П.
7    170    Паньків Христина    22.06.1999.    Чортків    3.35,2    Большаков В.О.
8    342    Римар Софія    23.03.1998.    Тернопіль    3.36,2    Стефанишина О.В.

1 миля (1609м) юніори      
1    50    Романишин Олег    14.04.1994.    Самбір    4.23,2    Теплий Д.М.
2    773    Долинчук Дмитро    05.11.1994.    Динамо-Здоров”я    4.24,3    Сташків М.В.,Данилюк А.
3    877    Жура Максим     15.04.1995.    Хмельницький    4.25,6    Баліцький М.М.
4    63    Філюк Сергій    14.07.1994.    Луцьк    4.27,5    Філюк С.С.,Яловик В.Т.
5    319    Тарасюк Микола    27.08.1995.    Костопіль    4.28,8    Дітлашок П.О.,В.П.
6    304    Демченко Олександр    17.04.1994.    Терезине    4.30,3    Романчук С.
7    175    Дацик Данило    13.10.1995.    Динамо-Здоров”я    4.31,2    Сташків М.В.,Данилюк А.
8    544    Зайчук Олександр    11.08.1994.    Динамо-Здоров”я    4.31,7    Сташків М.В.
9    11    Рудич Віктор    13.11.1996.    Рівне «Колос»    4.33,9    Романчук М. Попеляєв А.
10    130    Пацула Микола    19.05.1995.    Ківерці    4.39,1    Данилюк А.Ю.,О.А.
11    1640    Новіков Павло    14.03.1995.    Рівне «Колос»    4.41,1    Романчук М. Попеляєв А.
...
13    703    Зозуля Віктор    15.04.1995.    Рівне    4.42,9    Дубич В.П.


1 миля (1609м) юніорки      
1    2246    Солтан Наталія    06.03.1995.    Тернопіль    5.06,8    Бурейко М.М.,Т.М.
2    4    Яремчук Софія    1994    Колос    5.13,3    Прокопенко В.І.
3    2291    Олійник Наталя    01.03.1995.    Тернопіль    5.24,4    Стефанишина О.В.

Переглядів: 1404 | Додав: andre63 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 110
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018